Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS. A barátommal szakítottam,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS. A barátommal szakítottam, de nem képes felfogni, hogy ezzel nem veszít el, mert barátok leszünk. Mi a véleményetek? Ő: Nem vagyunk többet egyutt csak barátok egyszoval elveszitettelek Szerintetek ez igaz?

Figyelt kérdés

Ő: Ohm nem megyunk szet de nem leszunk egy pár

Most mivan?

Én: Képzeld, ezt barátságnak hívják.

Ő: Vagyis akkor elveyzitettelek

.......................

Ő: Roviden nem vagyunk tobbet egyutt

Max baratok ugye?

Én: Igen. Végre.

Ő: Egyyzoval elveszitettelek



2016. ápr. 23. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem érdemli meg az SOS jelzőt, de kategóriát is tévesztett, a tiniproblémáknál a helye (függetlenül attól, hogy hány évesek vagytok).


Igen, elveszített. Tudod nem egy haverod, barátod akart ő lenni, hanem több. Nem mindenki "éri be" barátsággal, pláne nem ilyen esetben. Pitiáner vita, amit idéztél, de neki van benne igaza.. Kettőtök közül te tűnsz értetlenebbnek, azt meg pláne nem értem, miért akarod erőltetni ezt a barátságosdit.. Ha szeret, csak kínzod vele.


[link]

2016. ápr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy mondta az előttem szóló.. Szerelemből nincs barátság.. max ha előtte se szerettétek egymást. Ha szeret akkor rohadtul fájdalmas neki.. Ezen nem tudsz változtatni.. Most ha meg visszamennél hozzá akkor meg csak sajnálatból lennél vele nem azért mert szereted. Szóval egyszóval igen elveszített téged.
2016. ápr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ha megdöglik a kutyád, megtarthatod.

Ugye érted, hogy hogy veszített el?

2016. ápr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a legnagyobb gyökérség ezt mondani szakítás után... gondolj bele ő szeret téged szereti a tested és a lelked vagyis a tarsasagod is ezáltal nagyon szeret veled akármennyit beszélni... es pont ezért nehéz erre mit mondani... mert szeret veled beszélni mert megszokas és olyan jo erzest tud adni de ugyanakkor a legnagyobb fájdalom is minden kimondott szó... vagyis ha igent mond a barátságra tartós hosszadalmas fajdalmat kap ha nemet akkor rövidebb fajdalmat kap de mindenképp faj neki... "akik szerelem után barátok maradnak, vagy sosem voltak szerelmesek, vagy még mindig azok"
2016. ápr. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!