Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar lefeküdni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Powerpocok kérdése:

Miért nem akar lefeküdni velem a szűz barátnőm akivel 1 éve együtt vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 20/f vagyok, a barátnőm 17/l.

Mielött valaki lebunkózna vagy sértegetne, igen , szűz. Tiszteletben tartottam de mivel most lettünk egy évesek már kezdek ideges lenni, mert mégsem tudok örökké várni. Őt nagyon nem érdekli a szex én meg türelmes voltam vele..sajnos a türelmemnek vége mivel 20 vagyok és szerintem ilyenkor normális. Kíváncsi vagyok szerintetek miért van ez igy? Elvileg akar szeretkezni, de utána mondja hogy nem érdekli. Kétségbe vagyok esve..nagyon. Sok lány irkál meg minden akiket simán megkaphatnék, de a barátnőm szeretem , soha nem csalnám meg, többet ér. Mindig a kedvébe járok, segitek neki, meghallgatom. Tökéletes lenne a kapcsolat ha lenne intim dolog is benne.. Mihez kezdjek? Segítene valaki?



2016. máj. 24. 23:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%

megteszi ő is a ó dolgokat veled? kedvedben akar járni és keres téged bármi is van?

én úgy gondolom ha nem kölcsönös sok dolog akkor inkább vágj bele másba és éld az életed

2016. máj. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem teljesen normális, hogy így gondolod.

Mennyit beszéltetek erről a témáról?


Lehet, hogy fél vagy bizonytalan, és ezért nem szeretne lefeküdni veled. Beszélj vele megint erről, mondd meg neki, hogy neked fontos a kapcsolat intim része is, és ezt vele szeretnéd átélni. Mondd el ugyanezeket a dolgokat, amiket itt is leírtál.

2016. máj. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%
Mi mit segítsünk? Nektek kell megbeszélnetek.
2016. máj. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%
Ha tényleg őt szereted és vele akarsz lenni, akkor ezt komolyan beszéld meg vele. Lehet, hogy fél, de akár az is lehet, hogy veled nem tudja elképzelni az intim együttlétet. 17 évesen már tombolnak a hormonok, 1 év alatt azért már valamilyen téren a képbe kellett volna kerülnie az intimitásnak köztetek. Nem azt mondom, hogy mindenképp a szexnek, az nagyon jó, ha nem sietitek el, de az, hogy semmi meg egyáltalán nem is érdekli, az nem jó jel.
2016. máj. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm srácok, habár ettől nekem nagyon rossz. Ő mással nem akar lenni, csak velem. A baj az hogy szoktunk erről komolyan beszélni csak én már nem birom sajnos és az van, hogy a szakitás szélén állunk. Egy ilyen embert én nem szeretnék elveszíteni.. Fontos része az életemnek, nem hiába vártam egy évet. Csak a barátaim is folyamatosan arról beszélnek hogy milyen jót sueretkeztek múlt éjjel stb.. Nekem viszont fáj azt hallani olyanoktol akik alig 3 honapja járnak. Boldog vagyok a lánynal. De ő olyan hohy ha veszek neki csokit csak megköszöni és már el is felejti. Multkor az utolsó pénzemből vettem neki ennivalót, én éheztem helyette. Ami a szexet illeti azt mondja mindig hogy nem érdekli, pár honapja akart ő is, most is akar szeretkezni de elvan nélküle.. Ebből a szempontból nihilista. És elkezdtett olyan kifogásokat keresni hogy spirituális szarokat olvas, én is szoktam, de nem hiszek el mindig mindent.. Gyakorlatilag akar, de mégse. Irónikus.. Nem tudom, én már nem bírom tovább.. :( :(
2016. máj. 25. 00:17
 6/24 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, mindig ideges amikor rákérdezek és ez a veszekedésünk oka.. Mindig a szex.. De még szűz. Azr mondta nem fél és nem akar erről beszélni. Bocsánat ha elírok valamit. Telefonról gépelek :)
2016. máj. 25. 00:21
 7/24 anonim ***** válasza:
63%
Férfiak,Jézusom hagyd békén,nem kötelessége megtenni mert nem akarja aszexuális remélem
2016. máj. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 donmogyoróscsirke ***** válasza:
94%
#7 te gondolom az a kivétel nő vagy akit vernek a férfiak, elnyomnak a munkahelyeden / iskolában.. NŐK ( na, na? ) Barátom, ezt vele kell megbeszélned. De nem úgy értem, hogy a szexről beszélni, hanem a kapcsolatotokról. Nem is a szexen van itt már a hangsúly, hanem hogy részedről valami hiányzik. Az elmondottak alapján úgy tűnsz, mint aki megbeszélni próbálta ezt vele, nem pedig ráerőltetni (khm kedves #7), és ez mindenféleképpen jó. Egy kapcsolat 2 emberen áll, nem azt mondom hogy kutyakötelesség a másik minden igénye kedve szerint ugrani, mert nem vagyunk tárgyak. Viszont a kölcsönösség rettentő fontos. Mondd meg neki, hogy számodra ez sokat jelentene, és hogy te ezt vele akarod. Érdeklődj esetleg arról, hogy miféle spirituális dolgokat olvas, vagy miért nem érdekli a dolog. Nem ismerünk sem téged, sem a barátnődet, így konkrét segítséget nem is tudunk nyújtani. Kommunikáció mindenek felett, hajrá!
2016. máj. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

A szex fontos része a kapcsolatnak, szóval szerintem nem lenne gáz ha emiatt szakítanátok, mármint ez minden kétség nélkül lehet egy ok. Fontos, nem kezdem el sorolni, de amúgy egy rakás jó hatása is van szóval nem tudom. Valami nyomasztja és nem akarja elmondani, valszeg. Vannak persze olyan lányok is akiknek nem kell az együtt lét és simán elvannak nélküle.

Ülj le vele, mond meg neki mit érzel, határozottan, de azért legyél vele finom. Ha ezek után nem változik semmi, akkor teljesen megérthető, ha emiatt szakítasz. Sok sikert, és ha van valami fejlemény nyugodtan megírhatod 17/f

2016. máj. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek.:)
2016. máj. 25. 01:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!