Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar mostanában...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar mostanában beszélgetni velem?

Figyelt kérdés
(Lehet rossz kategoriába tettem, de akkor bocsii).. Na szóval arrol lenne szó, hogy vagyok én ill. egy legjobb fiúbarátom, akivel egesz eddig nagyon jól megvoltunk. Naponta 2naponta beszelgettunk, neha hetvegente talalkozgattunk stb. Viszont mostanaban csak akkor beszélünk ha én irok rá, neki megse fordulna a fejében h huu lehet h rákéne irni és dumálni egyet. Talán megunt vagy ilyenkor mi baj lehet vele? Nem akarom elvesziteni, bar lehet jobb lenne a "felejtsük el" gondolat, de én nem akarom.

2016. jan. 21. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs téma tanul van valakie anyja ugygondolja h fiatal xD nem érr rá megunt mint a használt gumit nincs elég pénzed szar vagy az ágyba es kihagytam a veszőket, de sztem a első kettnél ne olvasd tovább
2016. jan. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megunt, nincs kedve beszélni veled. Vagy csak simán nincs hangulata beszélni mert mással van elfoglalva, lehet hogy kijött valami jó játék és azzal játszik. Bármi lehet.
2016. jan. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát nagyszerű, nagyon aranyos..
2016. jan. 23. 11:44
 4/5 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2016. jan. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ő 18 én 16
2016. jan. 28. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!