Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszi mindenki azt,...

Miért hiszi mindenki azt, hogy önbizalomhiányos vagyok? Vagy tényleg az vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akinek a társaságában nem tudom teljesen önmagamat adni. Szeretem a fiút.

A sport, amit választottam anno 10 éve, 3 év kihagyás után nem nagyon megy és én ezt elfogadom, nem mondom hogy jól megy, hanem elfogadom a jelenlegi állapotot.

Sokszor izgulok, főleg versenyek előtt, de ki nem?!

Mindig kiállok az igazamért. Mindig. Nem veszekszem, inkább vitatkozom, érvekkel. Teljesen meg vagyok elégedve magammal, testileg is. Realista vagyok. Tulajdonképpen nem nagyon érdekel, hogy mit gondolnak rólam mások. Viszont egyvalami nagyon rosszul esett. Az, hogy az egyik barátom azt mondta, hogy "gyenge vagyok szellemileg". Többen is így gondolják, de nem is ismernek annyira... Szerintem nem vagyok gyenge szellemileg, szerintetek?

Tudom, hogy ennyiből nehéz megállapítani, de nyugodtan kérdezhettek, válaszolok. Előre is köszi a válaszokat!



2015. jan. 31. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennyiből az jön le hogy kábé tök normális vagy. Kérdezd meg őket hogy miért gondolják ezt, mert nem érted miért gondolják rólad ezt többen is miközben te ezt nem gondolod magadról.
2015. jan. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia

önbizalomhiányos biztos nem vagy,az nem ilyen,és ebbe most semmi bántót nem gondoltam

amiket írtál azok nagyon jó dolgok

persze,mindenki izgul, aki nem,na annál nem minden a leg "normálisabb" mindig kell egy kis izgalom,emiatt nyugi

vitatkozol érvekkel? az is nagyon jó szerintem,jó tulajdonság, ha bízol magadban

szerintem ne foglalkozz másokkal,sokan fel sem fogják miket mondanak,hogy milyen súlya lehet a szavaiknak

a sport segít majd ha mégis rájönnél,hogy gyengébb vagy

de ebben semmi rossz nincs,tényleg,kit érdekel?

ha nem tudod elengedni magad,akkor nem biztos,hogy vele kell foglalkoznod,komolyan,ne magadban keresd a hibát

2015. jan. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. jan. 31. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!