Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van ez? Miért gondolja...

Miért van ez? Miért gondolja ezt mindenki?

Figyelt kérdés
Miért gondolja azt mindenki, hogy rossz az, ha valakinek vannak igényei, elvárásai a másikkal szemben? Mért nem ismeri el/fel senki azt, hogy akinek semmi elvárása nincs, az saját maga ellensége? Ennyire önbizalomhiányos lenne mindenki?

#férfi #ismerkedés #nő #igény #elvárás #önbizalomhiányos gyökér
2014. márc. 16. 15:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Kedves zavar_az_erőben nevű felhasználó.


May the force be with you! :)

2014. márc. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs semmi baj a reális elvárásokkal, igényekkel :) az életben mindenért meg kell dolgozni, ha eredményt szeretnénk. És hát igen, az önbizalomhiány népbetegség...

18/L

2014. márc. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

ÉN kezdek belédszeretni! Holnap ráérsz? Odafigyelek majd és keresek majd biokajás recepteket a neten és főzök neked fincsi ebédet.

Na?

2014. márc. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
nem baj,ha vannak igények,csak ne szárnyalják túl az,amit mi magunk adni tudunk.nyilván ha havi 120 ezret keresek,nem igénylek egy Ferrari Enzo-t,mert az nekem jár,ha már a gazdagok is azzal járnak.-.-
2014. márc. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
A Gyakori tele van unatkozó trollokkal. A gyökerek gyöngyei egymás hegyén hátán köszönnek vissza szinte minden kategóriában: a szexisták, a fetisiszták, a rasszisták, az életképtelenek - és mindenki a másikat hibáztatja. Ugyan, ide azért jön fel az ember, hogy Röhögjön. :)
2014. márc. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Attól is függ milyen elvárásaid vannak a másikkal szemben. Nem mindenki bírja a kritikát. Mindenkinek vannak elvárásai, csak nem mindenki mondja el a másiknak.
2014. márc. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Kösz, tudok magamnak főzni. DE ha el akarsz jönni, akkor csak ez legyen rajtad, [link]

meg egy kabát. ;)

2014. márc. 16. 15:45
 8/28 anonim ***** válasza:
Szeretlek Denis Kenzo! :)
2014. márc. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Nem rossz dolog ez, csak legtöbbször, akinek elvárásai vannak, az nem tud egy optimális egyensúlyt belőni és egekig magasodó falakat húz maga köré. Mintegy megközelíthetetlen lesz.


UI: Pl, amikor legyökéreztél oktalanul az előbb engem is, pedig egy igen hasznos tanácsadó vagyok itt.

2014. márc. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Tudtam én , hogy egy kis vadmacska vagy te az ágyban, egy kis perverz! :)

Megoldjuk majd varrok egyet!

2014. márc. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!