Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
18 éves fiu vagyok.Meg ismertem egy 14 éves lányt körülbelü 1 éve.Elelyinte csak facebook beszélgetünk majd elkeztünk telefonon beszélgetni.Pár hétel a meg ismerkedésünk után elkezdet kérdezösködni az iránt hogy kitetszik.Az elején csak barátként tekintemrá.Majd elkezdtünk találkozgatni ekkor is mindig kérdezte hogy tetszik.De a késsöbiekben kezdtem meg kedvelni.Nem tudtam hogy mondjam el neki és egyre ritkában beszéltünk talákoztunk.Mire rászántam maga hogy elmondjam neki hogy teszik nekem tulkésölet mertlet barátja.Most nem tudom mit tegyek.Várjam meg míg szakitanak és utána mondjam meg neki vagy menyek és mondjam meg neki.

2016. máj. 26. 16:06
 1/4 Andicika ***** válasza:
100%
Későre léptél, bünti: várj míg szabad lesz a csajszi, kivétel ha bunkó akarsz lenni, és szétszakítani a párt ;)
2016. máj. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elcseszted, ne legyél bunkó te voltál lassú.

Ha esetleg nem akarsz nem tudsz róla lemondani akkor mindenképp tisztázd vele a dolgot hogy egy barom voltál de számiíts a monoklira is.


20/F

2016. máj. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem mond el. Job ha tudja legy oszinte a szamodra fontosakkal. Ha meg szakitanak egy ilyen miatt nem huztak volna sokaig.
2016. szept. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Te 18 éves vagy tehát nagy korú. Mihelyt lefekszel a 14 éves lánnyal büntethető vagy kiskorú megrontása miatt. Tuti imádni fognak bent. Sok sikert. U.I: Keress egy 17-18 éves lányt. Ne gyerekkel foglalkozz.


28/F

2016. szept. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!