Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket mennyire gyötör a magány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire gyötör a magány?

Figyelt kérdés

Engem egésznap gyötör és érdekel, hogy mások is vannak-e úgy, mint én..

17F



2016. máj. 28. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Engem is, ha pesti vagy gyere ki biciklizni és elmehetnénk csajozni is :D
2016. máj. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Engem nem is főleg az gyötör. Hanem inkább az, hogy tudom, hogy a lány is szeret viszont. Így folyamatosan vissza kell magamat fogni, hogy ne szóljak "úgy" hozzá mások előtt. Ennél rosszabb érzést nem tudok..

18/F

2016. máj. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

#2,hát még mindig jobb,mint ha senki se szeretne:D (mármint nők közül)

bicózást támogatom,a hasonló hülyülések haverokkal feledtetni tudják az ilyen gondokat :D

egyébként énis pesti vagyok.18/f

2016. máj. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

mivan gyerekek, depiszakkör? :D:D Rush B, GG EZ :D

[18/F, hogy ki ne maradjak]

2016. máj. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pesti vagyok, de sajnos a bicklim tönkre ment :/.. Nyáron majd a munkából gyűjött pénzből veszek újat, mert amúgy imádok biciklizni :D
2016. máj. 28. 21:58
 6/9 anonim ***** válasza:

na akkor megvan a titok,olyan nő kell aki szeret bicózni:DD

amúgy ja,rush B,cyka blyat GG

2016. máj. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én már sok nővel találkoztam, de bicó imádóval még nem :/.. Mondjuk jó hülye vagyok.. Bicikli fesztiválokon kéne keresni ilyen lányokat :D, amint meglesz az bringám neki is vágok :D..
2016. máj. 28. 22:12
 8/9 anonim ***** válasza:
hát ez a hetem elég uncsi volt de van amikor nem de elég sokszor unom a fejem 17/F
2016. máj. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon :'3 16/L
2016. máj. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!