Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? Mit tanácsoljak?

Figyelt kérdés
5.osztályba lyárok (11L) van egy osztálytársam akirőr egy hete kiderült hogy elküldte a nemiszervér egy fiu osztálytársamnak ezek utan en elkezdtem kevessebet foglalkozni a lánnyal erre tegnap összejön egy fiúval mintha mi sem történt volna es tőllem ker tanácsot hogy mit csináljon fiúval mert neki nagyon tetszik es hol találkozzanak. Segítség!!!

2016. máj. 29. 07:33
 1/9 A kérdező kommentje:
*járok
2016. máj. 29. 07:35
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja és az anyja nem.szolt az esetre semmit ráadásul még örül hogy ilyen gyorsan bepasizott a 11 éves lánya
2016. máj. 29. 07:36
 3/9 anonim ***** válasza:
mi van aba bár sztem az en 10 éves hugom még szüz remélem:'D
2016. máj. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A kérdésemre nem válaszoltál csak irsz hogy megis írjál valamit ha nem lenne tiszta azt kérdeztem hogy mit tanácsoljak neki?
2016. máj. 29. 08:54
 5/9 anonim válasza:
Szerintem kildj te is kepet a fiunak a tiedrol es nyomassatok 3as ba. Ez a legjobb tanacs amit kaphatsz. Nem kell megkoszonni.
2016. máj. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kisgyerekek :D
2016. máj. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem hogy én mit csinaljak hanem hogy ő mit csináljon?nem vagyok kivancsi ilyen hulye válaszokra
2016. máj. 30. 16:58
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt kérdeztem igazából hogy mit tanácsoljak neki mert meg mindig zaklat vele?
2016. júl. 27. 08:59
 9/9 $pumika$ ***** válasza:
szopja le
2016. júl. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!