Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tanácsolják itt azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tanácsolják itt azt hogy ismerkedjen társkeresőkön? Normális hogy nem akarok a szexről olyan emberekkel, akikhez nincs kötődésem?

Figyelt kérdés
Akárkivel beszélgetek, még nem is ismerem, ő se engem, de már az első beszélgetést a szex-el indítja. Én még nem voltam úgy senkivel, de ha másképp lenne se a neten szeretném ezt megtárgyalni, ha nem azzal akivel már járok is. L/23
2016. jan. 14. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Oké, tégy így.
2016. jan. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gondolom azért írták, mert ez a legegyszerűbb módja.

De tény, hogy elég gáz... Én is próbáltam, de pf... Vagy csúnyák (nagyon), vagy vmi defektjük van, ha meg jól néznek ki, akkor csak a szex érdekli őket. Tisztelet a kivételnek.

2016. jan. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Szexszel*


Egyébként azért, mert sok embernek bejött a dolog.

2016. jan. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Jó, az is lehetőség, hogy nem csinálsz semmit és maradsz egyedül... Felkészül Kormi, Cirmi, Nyávi és Tappancs mint öregkori barátok...
2016. jan. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 LazyJones ***** válasza:
Nem igazán tudom, hogy kapcsolódik a társkeresés és a szexuális téma. Persze, idővel szóba kerül, de én sem azért vagyok fent társkeresőn, hogy a nem létező nemi életemről diskuráljak bárkivel is. Az olyanokat, akiket csak ez érdekli, neten is, élőben is le kell tojni, aki meg képes rendes kommunikációra, azzal meg beszélni kell - aztán ha nem lesz már ismeretlen, szóba jöhet a szexualitás is.
2016. jan. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért, mert ez is egy lehetőség. Mi a férjemmel ott ismerkedtünk meg. Én 6 hónapot voltam fent, ő meg csak 2 hetet mikor ismerkedni kezdtünk. És sok más ismerősünknek is így lett párja, házastársa.


Tény hogy nem egyszerű, sok a perverz, az idióta, de egyszerűen szelektálni kell, és aki ilyen témával indít azt rövid úton leépíteni. Szerintem nagyon jó dolog, és még kényelmes is így ismerkedni.

2016. jan. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A #4 válaszadó válasza a jó. Nem muszáj senkivel se lefeküdni, akivel nem akarsz, maradhatsz egyedül is, és megöregedhetsz így is...neked lesz rossz.
2018. jan. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!