Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szokásos kérdések egyike...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szokásos kérdések egyike jön, vannak-e még normális lányok, akik értékes értékrenddel rendelkeznek?

Figyelt kérdés

Felőlem aztán ihat, cigizhet meg drogozhat is, de azért a drog ne annyira menjen.. Szóval arra lennék kíváncsi, hogy vannak-e még lenyűgöző személyiségű lányok? *.* Nem flegmák, nem sznobok és olyanok, mint én.. Bolond egy jellem, legyen mindig mozgásban.. Persze nem azért, mert bűnt követtem el és menekülnöm kell :P. De értitek :D Ne tunyuljon, hanem élvezze az életet :D

17F



#kapcsolat #értékrend #Nem idegenekkel(értsd ürlény)
2016. máj. 24. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt úgy írtad volna mintha 40 éves lennél és már 100 nővel lett volna kapcsolatod. Gondolom elutasítottak azért vagy ennyire ignoráns, és igen vannak jó értékrendű lányok. De ha rossz helyen keresgélsz akkor csak a legaljá találod meg.
2016. máj. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
40 éves? :O Olyan fiatalnak nézek ki :D. Azt gondolsz, amit akarsz, de egy kicsit ferde az állításod :), de nem kötözködni jöttem, csak érdekel :D
2016. máj. 24. 21:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát, èn imádok mozgásban lenni, de velem nem sok mindenki kèpes tartani az iramot. Sportolok, túrázok, pörgök, viccelődök, huncutkodok (a perverz túlzás), stílusom is elèg... Furcsa :D, úgyhogy már letettem arról, hogy valaha is legyen barátom :D. Tudom ez nagy szó 14 èvesen, de őszintèn ennyi idős korban ki ne gondolkozott volna így. Amúgy a lenyűgöző szemèlyisèg nem passzol, szerintem totál átlagos vagyok, csak egyesek szerint dilis, hülye, hippi, vagy hiperaktív :D.

14/L

2016. máj. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát rám is többnyire úgy szólnak rám, hogy nyugi, halkabban, állj le egy kicsit, mit pörögsz már megint, de nem sminkelem magam, nem iszom , cigizek, drogozok, nem vagyok divatmajom szeretek olvasni zenélni (akár ének) sportolni... és sokaknak tetszek így is, persze megértem azt, hogy vannak olyan dolgok az ember életében amik arra sarkallják, hogy igyon, cigizzen, drogozzon... az ember felé így is tudok pozitívan állni, de nem járnék vele, ezekben nem tánogatnám, fogadnám el teljesen... 16/l
2016. máj. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ennél ambivelensebb kérdést nehéz lett volna kitalálnod.

Most értékes értékrendű lányt keresel, vagy aki drogozik? Mert a kettő együtt nem működik. Értem egyébként, hogy mire gondolsz, de előbb döntsd el magadban hogy pontosan mit szeretnél, és utána írd ki a kérdésed.

Szerintem elsősorban nem az értékes értékrend fontos a számodra, hanem a hedonizmusra való hajlam.

2016. máj. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy van olyan igen.. Hogy piál, cigizik és drogozik, és normális értékrendekkel bír, de a világ kitaszította és ezért menekült azokba.. Szóval meglepődnél, mert van köztük sok rendes ember (NEM AZT MONDOM, HOGY MINDEGYIK AZ!) Elnézést, ha nagyon félre érthető volt.. Köszönöm szépen a válaszokat :).
2016. máj. 25. 18:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!