Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhatott tőlem és most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhatott tőlem és most miért csinálja velem ezt?

Figyelt kérdés
Van egy csaj kb. egy éve ismerem és régen amikor megismerkedtünk kicsit közelebb is kerültünk egymáshoz (bejöttünk egymásnak) aztán történt egy csók majd elkezdtem őt győzködni hogy kell nekem jöjjünk össze. A vele eltöltött idő csodálatos volt éreztem hogy szeret de ennek ellenére nem akart velem összejönni kihátrált a kapcsolatból kifogásokra hagyatkozva úgy mint pl: nem tudnánk egymással elég időt tölteni (ez sajnos igaz),anyámnak is meg kell téged ismernie(ajjaj :/),meg hogy nem vagyok még biztos az egészben na és mostanában viszont tesz rám nem érdeklem mert ugye nem is tudunk összefutni viszont ha találkozunk akkor mindig érzem hogy szeret és hogy örül nekem

2015. jan. 7. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Detto.:D
2015. jan. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na nee nem mondod :D ugyanez veled is?
2015. jan. 7. 16:19
 3/6 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Ha egy lany azt mondja hogy meg kene ismerkedned az anyukajaval,szuleivel:ebben az esetben nincs ajjaj.A szulok nem a verszomjas fenevad kategoriaba tartoznak,ok csak tudni akarjak hogy milyen vagy es hogy a lanyukat el merjek-e engedni veled barhova.Egy tinilanynak ez meg fontos.
2015. jan. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Más is bejön neki.

Ha ragaszkodik h előbb anyjának is ismernie kell menekülj..:D

2015. jan. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen,pont ugyanez :D csak mögöttünk 3 év van :D és én jártam is vele..
2015. jan. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mázlis utolsó az enyém enyhén csökönyösebb volt
2015. jan. 8. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!