Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi tévő legyek? Mit gondolhat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Mit gondolhat a fiú, aki egykor nyomult?

Figyelt kérdés

Van egy srác. Egy idősek vagyunk. 8 évig osztálytársak voltunk. 2 hónappal ezelőtt elkezdett írni nekem (régóta bejövök neki) , minden nap irtunk, beszéltünk, találkozást is kezdeményezett. Eddig 2x találkoztunk, hogy közelebb kerültünk egymáshoz. Ő azt mondta, hogy komolyan gondolná velem. A lényeg az, hogy 2. találkozásnál kezdeményezte a csókot, de én még korainak tartottam. Ezért ez nem tetszett neki. Azóta nem nagyon ír...azt mondta először , hogy nem fog erőlködni, de közben meg kellenék neki, meg tudom nagyon jól hogy tetszem neki , csak hát jól tudja álcázni. Most az van, ha én nem írok neki, akkor ő nem ir :/ ...

Szerintetek mit gondolhat, vagy jó ötlet lenne ha beszélnék vele?

Viszont most hétvégén kérdeztem tőle h talizunk-e , és szt mondta hogy neki mindegy. Most akkor mi kavaroghat benne?



2016. máj. 26. 13:19
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg azt gondolhatja, hogy ő megtette amit kellett, most pedig én jövök...
2016. máj. 26. 13:21
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Megbántottad. Második randin mi az istenért korai egy nyamvadt csók?


Ha jóvá akarod tenni, akkor elhívod TE találkozni, és TE kezdeményezed a csókot.

2016. máj. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Addig okés, hogy elhívom. (Igazából már elhívtam) , de még esélyes , hogy járjunk/ kapcsolat kialakujon?
2016. máj. 26. 13:30
 4/28 anonim ***** válasza:
Igen, persze. De hülyeség volt, hogy n hagytad. Ez amúgy csak duzzogás a fiú részéről. Majd kiengeszteled. Ő is szeret, hidd el.
2016. máj. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem, hogy még kellek neki... Akkor lehetséges, hogy ez miatt nem ír?!
2016. máj. 26. 13:33
 6/28 anonim ***** válasza:
A legtutibb recept, hogyha találkoztok, csókkal köszönsz neki. Értékelni fogja. :)
2016. máj. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Koszi, hogy segitettél :) attól nem félek, hogy nem akarja a csókot, mert hamar rá tér a dolgokra :) múltkor is már a tali elején kezdeményezett...
2016. máj. 26. 13:35
 8/28 A kérdező kommentje:
Meg mikor írunk, akkor meg egyszer nem nagyon lelkesen ir, máskor meg szíveket kuld...
2016. máj. 26. 13:37
 9/28 anonim ***** válasza:
Mert szeret, de ezzel megbántottad. Nyugi, nem lesz semmi probléma. ;) A lényeg, hogy most te kezdeményezzél mindenképp.
2016. máj. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Meg mindig azzal jön, hogy "úgyse lesz semmi"... De könyörgöm 2(!) tali után még ne mondjon ilyeneket, mert nekem idő kell...
2016. máj. 26. 13:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!