Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm azt mondta, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm azt mondta, hogy el fogja érni hogy letegyem a cigit. és hogy meg vannak erre a módszerei. Mire gondolhat?

Figyelt kérdés

2015. júl. 25. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de én is a volt barátnőm kedvéért tettem le.

Aztán kb két hónap múlva kiderült, hogy megcsal:)

Visszaszoktam:D

2015. júl. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolt hogy eléri hogy letted a cigit, szerintem elégé egyértelmű volt... ha pedig a módszerekre akarsz rákérdezni akkor jobb ha tudod a női elmék nagyon találékonyak . :)
2015. júl. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Okos barátnőd van :)

Jól teszi hogy leszoktat róla.

2015. júl. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Ha lenne eszed, magadtól leszoknál arról a vacakról. Semmi élvezhető nincs benne, én is cigiztem mégis letettem, mert büdös, undorító és káros és pénzkidobás meg felesleges, haszontalan és már amúgy se menő, inkább gáz. Inkább sörözzél komám az az örömforrás!
2015. júl. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Biztos arra gondolt , nem kapsz p...t addig.
2015. júl. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy ideig kattogni fog rajta, ha pedig felveszed a versenyt, hogy "már pedig te nem fogsz leszokni" akkor szívni fogsz (érted, szívni :D).

Szóval játszd el, hogy beleegyezel, aztán ha látja, hogy cigizel, találj ki valamit (pl, hogy éppen stresszelsz).

2015. júl. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolom szexmegvonás.
2015. júl. 26. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!