Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (Rövid a kérdés)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Rövid a kérdés)

Figyelt kérdés
Apámnak most lett egy barátnője, és a barátnőjének az előző házasságából van egy velem egyidő fia. És a fia azt mondta szerelmes belém, de én nem hiszem el. Semmilyen vérrokoni kapcsolat nincs köztünk. Igazából tényleg jol néz ki, de én nem úgy nézek rá. Mit tegyek?
2016. máj. 30. 21:54
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja 15/l vagyok
2016. máj. 30. 21:55
 2/8 anonim ***** válasza:
Igazából nincs ezzel semmi probléma. Ha nem jön be neked a srác, akkor finoman koppintsd le. Lehetőleg apádat és a barátnőjét ne keverjétek bele a dologba, csak ha tényleg nem akad rólad le a csávó, a legvégső esetben. De akár adhatnál is neki egy esélyt, hátha jól kijönnétek.
2016. máj. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, mert ha később nem jöttök ki egymással az elek cinkes lesz.
2016. máj. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát én ezt a témát kerülni fogom vele. Pedig szeretnék a baràtja lenni
2016. máj. 31. 18:09
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

'dikk'


Nyugodtan járjatok. Fater a csajjal, gyerekek egymással.

2016. jún. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De te most pontosan mit is akarsz tőle?
2016. jún. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
En semmit, csak joban szeretnék lenni vele, mert egy "csaladba" fogunk tartozni
2016. jún. 2. 08:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor mondd el neki mik a szándékaid. Az öszinteség a legjobb megoldás a legtöbb problémára. Mondd el neki, hogy te csak barátságot akarsz és pont.
2016. jún. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!