Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az normális ha egy teljesen...

Az normális ha egy teljesen átlagos ember létére azokat a filmeket imádom a legjobban ami mélyen depressziós érzetű úgy mond depresszív hangulatú?

Figyelt kérdés
Ez alatt azt értem hogy egyszerűen azok a filmek amik a főszereplő összeroppanását/megőrülését mutatják el meg fognak, áttudom érezni a szenvedésüket és egyfajta nyugalmat sugároznak, az egyik kedvencem a mai napig ami játékként és filmként is volt az a Max Payne, mikor egy teljesen átlagos ember szinte beleőrül a családja elvesztésébe és az alkohol, és a fájdalomcsillapitók világába menekül és eszeveszettül keresi a bosszú lehetőségét, vagy filmben: A gépész ahogy egy ember megőrül mert nem bír feldolgozni egy tragédiát és szépen lassan rájön hogy minden az ő agyának a játéka volt, így hirtelen csak ezek jutottak eszembe most:D Ez normális hogy egy mondhatni "átlagos" ember imádja ezeket?

2016. máj. 30. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
teljesen normális! én meg a horrorfilmeket szeretem, pedig soha nem bántok senkit :)k
2016. máj. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát rendben, csak több barátom is mondta hogy szerintük túlzásba viszem meg hogy miért nem nézek meg valami akció filmet stb.. én meg mindig mondom hogy én csak ilyen stílusu filmeket nézek mert ezekkel bírok a legjobban "azonosulni" :DD 16/f
2016. máj. 30. 21:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen a beállítottságod. A nőktől sem lehet elvárni, hogy kizárólag a romantikus filmek legyenek jellemzőek az ízlésükre, ugyanígy tőled sem, mint átlagos sráctól azt, hogy ne nézd a melankolikus/pszichologikus filmeket. Ez máskülönben segít fejleszteni a lélektani látásmódod.
2016. máj. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!