Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » S. O. S13 éves vagyok és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S13 éves vagyok és nagyon bírom az egyik évfolyamtársamat. Mit csináljak hogy észrevegyen komolyabban? Csak van egy kis bökkenő. (többi lent)

Figyelt kérdés

Na szóval....ő is velem egy idős egy suliba járunk..... lány vagyok....nos...az van hogy most ugy kb két hónapja hozzámszólt....akkor még nem érdekelt különösebben...veccelődött egy nem publikus dologgal amit persze nem sértésnek szánt...nem is volt az és nem is vettem úgy..élveztem a "humorát"...azután is töbször szólt hozzám ugyan ezzel a témával kapcsolatban... na és volt a suliban egy buli ahova nagyon elakartam menni csak fontos dolgom volt amit egyszerűen nem hagyhattam ki.....amig mentem oda ahova kellett ő pont szembe jött velem (ő a bulira ment) és köszöntünk...elhaladtunk egymás mellett kb 3 lépést és visszafordult hogy:"Nem jösz buliba?" ...persze mondtam hogy nem és hogy mièrt....erre megtudtam hogy az egyik ismerősöm aki az egyik pasi a másik után elven van megölelte és fogták a kezüket és táncoltak (ugy fogták ahogy a szerelmesek szokták fogni)...amikor ezt a csaj újságolta nagyon bepánikoltam és majdnem elsírtam magam...a másik barátnő kérdezett valamit és csak akkor "ébredtem fel" mert egyszerüen a földet néztem és nem tudtam koncentrálni csak ő járt a fejembe....azóta nem találkoztam a fiúval mert vakációnk van de .... valahogy nem bírom elviselni...mert nem illenek össze a csajjal...ma is más fiúval láttam a csajt.... ahw segitsetek! Kérlek sürgösen....mostanába azt álmodtam hogy fogom valakinek a kezét (úgy ahogy a szerelmesek fogják :D ) ez jelenthet valamit?


S.O.S. 13/l



lehet hogy azt mondjatok hogy fiatal vagyok stb...nekem csak az kell hogy legyen valaki aki szeret és fogja a kezem stb..sirhatok a vallan stb...alap tini elvárások....



2016. máj. 3. 17:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mar Bocs de Ez Nagyon gaz.
2016. máj. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Miért?
2016. máj. 3. 17:35
 3/14 anonim ***** válasza:

Nekem S.O.S.-be dobhatnál egy értelmező szótárat. Aztán megtanulhatnál fogalmazni.


A történeted szép, biztos szép, magadnak. De igazából a semmiről van szó. Tini vagy, a Violetta biztos sok volt.

2016. máj. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ha todtok segíteni segítsetek ha nem akkor nem kell velem tölteni a szabadidőtöket.
2016. máj. 3. 17:39
 5/14 A kérdező kommentje:
*Tudtok
2016. máj. 3. 17:40
 6/14 anonim ***** válasza:
És, ezen mit segítsünk? Leírtad a sztorit és semmi kérdés. Semmi értelmes dolog amire írhatnánk. Keresd a srácot majd ha lehet és ennyi.
2016. máj. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hogyan hívjam fel magamra a figyelmét?
2016. máj. 3. 17:44
 8/14 anonim ***** válasza:
Az szánalmas megoldás, inkább beszélgess vele. Barátkozz jobban vele.
2016. máj. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Lehet privatban is irni
2016. máj. 3. 17:52
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
Ha jól sikerült kiszűrnöm a lényeget, plátóian "szerelmes" vagy egy fiúba, aki hagyja, hogy rámásszon minden r**anc, akit elé vet a sors, ezenkívül az iskolában rendszeresen rajtad poénkodik, és az volt a legromantikusabb pillanatotok, amikor intézett feléd egy 3 szavas mondatot... Nos, szerintem erre a helyzetre nem sok trollkodás mentes tanács van, max te is lehetsz olyan "pasifaló r**gyó", mint az a másik csaj, és akkor megkaparinthatod egy napra. Ha tudnád hány 13 éves lány kamatoztta már előtted ezt a stratégiát...
2016. máj. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!