Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon elszúrtam hogy tegyem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elszúrtam hogy tegyem jóvá?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom akit megszivattam...fogadtam elvesztettem és volt a büntetés hogy mondjam meg neki hogy bejön nekem, ami nem igaz. Elmondtam neki és rögtön másnap az igazságot is. Nagyon furán viselkedett. jóvá akarom tenni.. Nagyon megbántam.
2016. jún. 5. 23:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ezt nem fogod tudni, a csajban egy világ dőlt így ossze...
2016. jún. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De csak barát volt akkor nem jelenthetett neki sokat az hogy többet érzek iránta, utána meg alap állásba kerültünk én örülnék ilyen helyzetben...
2016. jún. 5. 23:59
 3/12 A kérdező kommentje:
Légyszíves aki tud még segíteni írjon!
2016. jún. 6. 00:11
 4/12 anonim ***** válasza:
Szeretned megmenteni a baratsagot koztetek, vagy csak h ne erezzetek egymast kinosnak egy legterben osszezarva?
2016. jún. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Barátság megmentése.
2016. jún. 6. 01:07
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ok akkor a legegyszerubb ha veszel neki valami aranyosat es azt mondod, h szeretned tisztazni vele, h nem akartad megbantani es osszetorni a szivet, meg hangsulyozod h bant a lelkiismeret h ilyet tettel.
2016. jún. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja es mond h azt akarod h legyen egy igaz baratod, mert a hilye haverok csak raszednek minden marhasagra. :)
2016. jún. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szedd ossze magad es beszelj a szivedbol. Sok sokert ;)
2016. jún. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, meg csinálom!
2016. jún. 6. 06:55
 10/12 A kérdező kommentje:
Aki tud még Írhat.. Eszembe jutott hogy nem írtam,de nem mondta ki hogy utál csak apró lerázási jeleket adott..
2016. jún. 6. 07:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!