Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem magam túl rajta?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem magam túl rajta?

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve volt, hogy szakítottam az exemmel aki elég rosszul bánt velem és volt sok problémája és sokat hazudott is nekem. Pár hónap után elkezdett írogatni, hogy mennyire szeret stb. de mondtam neki, hogy hagyjon. Egy kis idő után megint rám írt, hogy mennyire nem érek semmit és, hogy csak megb*szni akart és hasonló kedves dolgokat. Ezek nekem nagyon rosszul estek és sokszor az eszembe jut a sok rossz dolog ami miatta történt. Gondoltam arra is, hogy rá írok, hogy tisztázzuk de félek, hogy még rosszabb vége lenne.
2016. márc. 30. 18:28
 1/2 A kérdező kommentje:
18/L vagyok.
2016. márc. 30. 18:29
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele és törődj azzal, hogy neked mi a jó. Ha a múlton rágódsz az csak neked fog fájni. (hidd el át éltem csak az egy kicsit más volt) Törekedj arra, hogy keress egy rendesebb pasit vagy kezdj el új dolgokat kipróbálni és pikk pakk el fogod felejteni. Ha viszont rádír ne is foglalkozz vele, mert attól csak neked lesz rosszabb. Ha egy ilyen miatt rágódsz aki azt mondja, hogy csak megb***ni akart, azzal csak az idődet pazarlod. Remélem segítettem :)

17F

2016. márc. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!