Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem tul magam ezen?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem tul magam ezen? Kulso szemmel hogy latjatok a dolgot?

Figyelt kérdés

Nos,16eves lany vagyok a srac 19eves.

4honapig voltunk egyutt,de szinte egyutt eltunk 1honapig folyamatosan egyutt aludtunk.Voltak nagyobb gondjai es mindig mellette voltam,megbocsajtottam neki azt is amit mar nem kellett volna csak mert szerettem.

O pedig eldobott egyetlen kerdes miatt ami ez volt "mi lenne ha elmennenk ma bulizni?"

mosolygott azt mondta hogy menjek nyugodtan ugyis meg van mar beszelve hogy kikkel talalkozok ott,ugyis ez az eletem (elismerem mielott nem ismertem nagyon sokat buliztam de 4honap alatt konkretan semmilyen buli nem jott szoba)

kimentem utana probaltam vele beszelni azt mondta nekem hogy nem kellek mar neki es soha tobbet nem akar latni,es takarodjak be engedjem elmenni.

Annyira megalazo volt..

normalis hogy ezek utan is tudnek vele lenni?

(Egyebkent nem ilyen voltam,nem tudtam sirni csak o elohozta az erzeseim ..nem tudott erdekelni egy fiu sem,o pedig elerte hogy amit eddig magamkore epitettem leomoljon)



2016. máj. 8. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ezt nem értem.

Bocs :(

2016. máj. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 3 dolgot tudnék írni ezzel kapcsolatban:

- Egyáltalán nem szimpatikus,hogy 16 éves létedre(de gondolom,korábban kezdted) rengeteget bulizol/buliztál.

- Nagyon megalázó dolgot tett a srác. Ezt nem érdemled. Ahogy leírtad, te őszintén szeretted őt és egy ilyen lányt meg kell becsülni! De szerintem túlzásba estél ezzel 1 hónapig folyamatosan együttalvással, tekintve a korod és ezt csekély 4 hónapot.

- NEm normális,hogy ezek után vele akarsz lenni! Nem érdemel meg téged..... Nagyon csúnyán bánt veled és te nem ezt érdemled! Nagyon friss neked ez a dolog, de ne aggódj, túl leszel rajta idővel! Mint mindenki :)

2016. máj. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Normalis hiszen szereted,ha ilyet tett nem erdemel meg teged😭
2016. máj. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Thomika20 ***** válasza:
Mivel csak dugtatok gondolom, semmi szerelem nem volt.
2016. máj. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!