Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Suliban egy ideig szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Suliban egy ideig szerintetek titokban lehet tartani egy kapcsolatot, vagy ti mit csinálnátok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az a lényeg hogy van 2 srác az osztályban akik nagyon jóba vannak, mondhatni legjobb haverok és az egyikőjüket régóta szeretem, viszont a másikuk elhívott talizni és mondtam neki hogy nem szeretnék, de kiderült h aki bejön, annak is bejövök és már meg is beszéltük de nem akarom hogy miattam megromoljon a barátságuk meg hát a srác se , és ezért gondoltunk arra hogy akkor titokban, mondjuk most úgyis jön a nyár de szerintetek összejöhet , vagy észreveszik mert elég sokat vagyok velük együtt mert egyik legjobb barátaim és sokat vagyunk együtt mind .
2016. jún. 6. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Előbb-utóbb kifog derülni.

Kb.1hónap mulva max.

2016. jún. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elhívott talizni, akármiért elhívhatott honnan tudod hogy bejössz neki is? nem kellene titokban tartani abból jó nem sülhet ki, előbb utóbb úgy is kiderül és az égő lesz.. ha tényleg a legjobb haverja a másik srác akkor biztos meg érti
2016. jún. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát meg lehet oldani, de lemondásokkal jár. Mi 1.5 évig tartottuk úgy titokban, hogy csak pár ember jött rá. Pedig mi is sokat beszélgettünk, de betudták annak hogy haverok vagyunk:D Ettől függetlenül én ezt nem javasolnám neked, ha visszamehetnék az időben nem biztos hogy így csinálnám:) Jobb tisztázni a dolgokat és nem futni előlük. 19l
2016. jún. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A másik srácnak biztos hogy bejövök mert nem csak a tali volt, az már csak teljesen nyilvánvalóvá tette

Különben azért annyi ideig nem akarjuk titokban tartani csak mondjuk amig a másik srác nem talál valakit... meg ő is tudja és azt mondta hogy hát nem esne neki jól...

2016. jún. 6. 22:03
 5/5 MrCage válasza:
Természetesen el lehet titkolni.... ez csak azon múlik hogy ne szóljátok el magatokat (se verbális se nonverbális módon). Az alap koncepciónak van értelme, hogy addig vártok ameddig talál magának párt.... ez kivitelezhető. Viszont elővigyázatosságból mondom hogy nem egy olyan ismerősöm van akiknek ilyen szituáció miatt romlott meg a barátságuk (ha már az őszinteséget válasszátok). Ugyanakkor félreértés ne essék, nem a hazugságra buzdítalak titeket csak tényszerű és logikus álláspontot próbálok biztosítani.... de ez egyén függő hogy kinek melyik a dominánsabb. (bár az is benne van a pakliban hogy a másik illetőt nem fogja zavarni a kettőtök ügye... bár őszintén szólva erre kevés esélyt látok)
2016. jún. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!