Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ver engem ezzel az Isten?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ver engem ezzel az Isten?

Figyelt kérdés

Szóval az miért van, hogy a lányok többsége csak azt tudja mondani neki, hogy ohh de cuki, édes meg hasonló dolgokat.. ( Többek között először a külsőm alapján, aztán a belső..) Szerintem egyáltalán nem nézek ki jól :(, és már kezd zavarni, hogy folyton mondják a hülyeségeket.. Hogy simán oda mehetnék a lányokhoz.. Persze volt, olyan lány aki kimondta, hogy helyes vagyok, de ő meg tucat lány volt és neki van hozzá mersze, de nekem a tucat lányok többsége nem tetszik :O.. Nekem a cuki lányok tetszenek.. A külsőre cukik, amit nehéz definiálni.. Úgy cuki, hogy ránézek és egyből aztaaaaa , de cuki megkell ölelnem muszáj megölelnem :D

Szóval lányok bele gondoltatok már, ha egy sárnak azt mondjátok, hogy cuki/édes/ aranyos, az rosszul eshet neki. Félre értés ne essék, van olyan, hogy nem jövök be valakinek, szóval nem vagyok egoista.. Sőt, mint feljebb említettem merszem sincs semmihez :(. A lányok, akiket ezeket mondják kedvesek és egyértelműen tetszem nekik, de a legtöbbre haragszom, hogy így jellemet engem.. Szerintetek hülyeség ilyenért haragudni, és jöjjek össze az egyik lánnyal?

Bocsi a kérdésért.. A legtöbb embernek itt nő gondjai vannak én meg az ellenkezője miatt panaszkodom és ezért is ég a pofám, amit sajnálok :(..

17F



#fiú #lány #aranyos #sértés #VAgy nem sértés?
2016. jún. 7. 20:04
 1/6 anonim válasza:

Nézd... A cuki szerintem nem túl férfias jelző. Így nyilván rosszul esik neked ha így hívnak, hiszen mégis csak fiú vagy:D Meg például ha engem veszünk nekem egyáltalán nem jön be ha egy srác "cuki". Inkább legyen amolyan rossz fiús, mint, hogy "cuki" :D uristen ha megegyszer leírom, hogy cuki:"""D

"jöjjek össze az egyik lánnyal?" ohh itt már alapból bajok vannak... ne az EGYIKKEL gyere össze a sok ugyanolyanból, hanem AZZAL a lánnyal akiben valami megfogott.

/l

2016. jún. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Teljesen jogos szerintem a felhaborodasod !!! Az a baj hogy a mai vilagba mar a lanyok probaljak felszedni a sracot es nem forditva ... Lehet felenk vagy de mint mondtad ez igy neked se jo .... Es idovel tobb batorsagod lesz :)) biztos lesz olyan akire azt mondod hogy aranyos cuki es nem visz teged a sirva azzal hogy o ugyan ezeket a jelzoket tapassza rad :))

(16/L)

2016. jún. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat és mit csináljak, ha szerintem a számomra ideális lány, már nem él? Mert volt 1 lány, de mikor ismerkedni kezdtünk komolyabban akkor elhunyt, amit nem részleteznék, mert csak felmérgelne és még sok minden mást felszínre hozna.. Már így is látszik az írásmód váltássom..

Nem mondom, hogy nem csinosak ezek a lányok, de egyik sem sugározz úgy, mint a lány, akit imádtam. Ő olyan volt, hogy ránéztem és már fülig ért a szám, mert öröm volt ránézni.

Szerintem a sorsra bízom ezt inkább.. Még egy kérdés, ha megemlíteném a lányoknak, hogy ne hívjanak így, akkor megsértődnének?

2016. jún. 7. 20:27
 4/6 anonim válasza:

Szerintem az a baj, hogy mindenkit ahhoz a lányhoz hasonlítasz... próbálj meg tovább lépni...

Hát, ha olyan viszonyba vagy a lánnyal nyugodtan mondhatod neki h ne hívjon cukinak, ha meg amúgy sem vagytok jóba, hagyd a ******:)

2016. jún. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Akkor felejtsek??

De nem lehet.. Abban bízom, hogy lesz mégegy olyan lány, de sajnos nem lesz.. ( Morbid humor ) Nincs iker tesója :(

De akkor kiüzöm valahogy a fejemből.. Okay akkor a legtöbb csajt hagyom a csillagokba :D

2016. jún. 7. 20:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Leonardo DiCaprio a távoli 90-es évek elején, amikor te még nem is éltél, Hollywood ügyeletes cukifiúja volt, és tudott ebből a cukiságból építkezni, a legszebb modellcsajok jártak vele, és mára 40+-os érett pasi, közel sem olyan jóképű és cuki, mint fiatalkorában. 17 évesen mi akarsz lenni? lehet, hogy valami kölyökképű srác vagy, van benned valami kisfiús báj, és a csajok ezt nem tudják jól kifejezni, ezért lecukiznak... szerintem ez kedves, és örülj neki, nem azt mondták, hogy ronda vagy... majd beérsz, megférfiasodsz. (34 N)
2016. jún. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!