Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! A tetoválás mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A tetoválás mennyire visszataszító egy fiún? Mennyire zavarna titeket, ha egy jól látható helyen (fel-, és esetleg alkar) lenne?

Figyelt kérdés
Gondoltam rajta. Nagyon tetszenek a színes tetoválások, amik az egész kart, vagy csak a felkart fedik le. Viszont attól tartanék, hogy sok lánynál visszahúzó erő lenne. És talán (nem csak emiatt) megbánnám. Viszont szerintem illene hozzám egy.

2016. jún. 8. 19:56
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
16/f... lemaradt szokás szerint :)
2016. jún. 8. 19:57
 2/13 anonim ***** válasza:
En fiu vagyok de ez nem hatrany a lanyoknal! Sott van akinek tetszik es bejon. Ritka az olyan akit taszit.
2016. jún. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik:)
2016. jún. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Attól függ mit ábrázol, de nekem általában bejönnek. :) Nem minden testrészen, de karon igen. Ha meg egy lánynak csak ez az egy nem tetszene rajtad, de képes lenne elutasítani, szerintem jobban is jársz, sokat elárul az illetőről. De azért gondold végig jobban, még fiatal vagy, nehogy megbánd. :D Ha nagyon akarod, legalább valami semlegeset. Ne együttest, ne barátnő nevét, stb... :D Szerintem várj vele 1-2 évet, és ha akkor is akarod, mehet, de semmiképp ne hirtelen felindulás legyen, eltüntetni már nem olyan egyszerű tudtommal. 17/L
2016. jún. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha nem valami divat tetkó, vagy értelmetlen formák tömkelege, és normálisan van megcsinálva, nagyon tetszik :3 16/L
2016. jún. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
En is gondolkozom egy egesz maros tetovalason
2016. jún. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Divat tetkó alatt mit értetek? Amik nem kötődnek semmilyen formában az én történetéhez, csak tetszenek, és azért csináltatom? Mert igazából ilyenre gondoltam...legalábbis eddig nem találtam olyat, ami kapcsolódna hozzám.
2016. jún. 9. 19:36
 8/13 Fruzs33 ***** válasza:

Nekem bejön,bár a barátomnak nincs,de nekem nem baj,amúgy az előző barátomnak volt,és nagyon bejött.

Amúgy a te dolgod.

2016. jún. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Először is gondold meg,hiszen 80 éves öregemberként is rajtad lesz:D

Nekem 1-2 tetoválásig semleges,nem ítélek emiatt,de már egy bizonyos pont után nagyon nem tetszenek.:)

2016. jún. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem nagggggggyon be jön a tetkó!! 😂😂
2016. júl. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!