Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mennyire illetlen/nyomulós e-mailt írni valakinek?

Figyelt kérdés

Az osztályban van egy lány, aki nekem nagyon bejön külsőre. Korábban (2-3 éve) hallottam pletykákat, hogy állítólag én is tetszem neki, viszont az elmúlt 1-1,5 hónapban ez egyre inkább feltűnt nekem is, a viselkedése alapján úgy gondolom, hogy nem közömbös velem szemben. Az első probléma, hogy van barátja, akivel külső szemszögből egészen jól megvannak, sokat beszélgetnek, nevetnek, csókolóznak, így nem is teljesen értem a viselkedését.


A másik gond, hogy ő nekem személyesen nem adta meg az e-mail címét, azt csak egy több embernek elküldött körüzenet címzettjeiből tudom, és ha így kapna tőlem egy levelet, egyáltalán nem biztos, hogy örülne neki. Okom akár lehetne is rá, hogy írjak neki valamilyen ürüggyel, de a fentebb írtak alapján bizonytalan vagyok.


Szerintetek mit lenne helyes, vagy célszerű tenni?



2016. jún. 8. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Hívd el randizni,és kész
2016. jún. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mellesleg egy másik kérdésben leírtam részletesebben a helyzetet, ha valakit érdekel esetleg, itt van:

http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__egyeb-ker..

2016. jún. 8. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!