Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, Jól döntöttem, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Jól döntöttem, hogy pólóban és nem toppban mentem le az udvarra?

Figyelt kérdés

Van a suliban egy srác, aki tetszik és amikor nekem tesim volt, akkor ok (osztalyaval) kint voltak az udvaron.


Én kimentem az udvarra, dobalgatni, természetesen tesicuccban.

A kötelező tesipolo nagyon nagy rám (hiába S-es 😃 ), épp ezért nem is szeretem 😃

És kicsit gaznak is érzem, hogy ennyire nagy 😃


Mielőtt lementem volna, gondoltam rá, hogy átveszem egy spagettipantos fekete toppra, az ugyan kényelmesebb és jo méretben, de végülis elvetettem, mert abban meg inkább frusztralva éreztem volna magam, mivel feszülos rövidnadrágban voltam és a topp nem takarja a fenekemet ( a póló igen)


És mielőtt valakiben felmerülne, nem azért gondoltam rá, hogy átveszem a toppot, mert mutogatni akarom magam vagy hasonló, hanem mert az jo méretben és kicsit jobban érzem benne magam 😃


Szóval, bocsi, lehet kicsit hosszú lett, a kérdés az, hogy jól döntöttem-e, vagy inkább at kellett volna vennem a toppot?

Fiúk, ha esetleg toppban mentem volna le, akkor más lett volna a velemenyetek?


Kort is legyszi :)



2016. jún. 9. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem oly' mindegy miben mész le,ilyen miatt nem fog megváltozni a sorsod:D
2016. jún. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Érdekes lesz, hogy mennyire néznek majd hülyének a kollégák...

Szerintem abszolút nem gond, ha valaki tesiórán át is öltözik.

Igen, más benyomást keltettél volna, ha topban mész ki (bár nem láttalak, szóval nem tudom, így milyen benyomást keltettél...), de ma ritka az olyan lány, aki nem csak a kinézetével próbál tetszeni egy fiúnak.

Nyugodj meg, jól néztél ki! Sok sikert!

14/f

2016. jún. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon unalmas lehet az életed..o.O am meg pls...jóhogy rosszul döntöttél hát melyik fiu mondaná azt hogy jól döntöttél és nem a rövid, feszülős cuccba mentél ki? :"D Még 1 idióta, értelmetlen kérdés.
2016. jún. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3. "jóhogy rosszul döntöttél hát melyik fiu mondaná azt hogy jól döntöttél és nem a rövid, feszülős cuccba mentél ki? "


oké, hogy minden fiú örül, ha egy lányon feszülös cuccot lát, de ha ilyet veszek fel, akkor a fiúknak nyilván más a véleménye és nem mindig teljesen pozitív, nyilván örül a látványnak, ha jó, de nem akarom, hogy azt higgye bárki is, hogy azért veszem fel, mert igy akarom felhívni magamra a figyelmet

( lehet kicsit furán lett megfogalmazva, de gondolom érthető :D ()

2016. jún. 9. 20:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne rágódj ezen :D hidd el, aki tetszik neked nem az alapján fog megítélni, h tesin milyen cucc volt rajtad.
2016. jún. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Full mindegy :D
2016. jún. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Figyelj, ha a fiúnak bejössz akkor lényegtelen mit viselsz (főleg tesin). Ha meg nem, hát nem. Nem a pólón múlt :)
2016. jún. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!