Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most akkor, hogy is van ez? A...

Most akkor, hogy is van ez? A vékony fiúk kellenek a csajok többségének nem pedig a sportosabbak?

Figyelt kérdés

Rengeteg kérdést láttam,hogy a vékony fiúk nem találnak párt.PEDIG NEM ÍGY VAN!!.

Egy csomó lányt láttam vékony,kevésbé férfias megjelenésű sráccal.

Azért kérdezem,mert ismerkedtem egy lánnyal.Randira is hívtam.Csakhogy azzal az okkal utasított vissza mert,hogy én jó alkatú vagyok,izmos nagyjából normális.Így sok lányt megkaphatok,és előbb utóbb tuti akadna csaj akire vagy rámásznék vagy ő mászna rám.

Jah és nem egy lánytól hallottam már ilyen történetet.

Most,hogy is van ez?:/


2013. máj. 31. 11:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Valaki nagyon félre tájékoztatott téged...
2013. máj. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az azért hozzátenném,hogy nem felnőtt nőkről hanem tini lányokról van szó.17-20 között
2013. máj. 31. 12:02
 3/15 anonim ***** válasza:

Mondjuk nekem is a vékonyabb testalkat tetszik alapból jobban, de sosem testalkat alapján ítélem meg az embereket...


A sztoridat meg nem is értem, bocsi.

2013. máj. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ez úgy van, hogy amit itt olvasol gyakorin, arra semmit nem szabad alapozni. Tudod sok itt az elkeseredett ember. Amit kint látsz, az a valóság és a valóságban mindenkinek más jön be. Szóval akik azt mondták, hogy egyszer találsz magadnak csajt, azoknak igazuk volt. Ez így van. Tuti lesz nem egy, hanem több olyan is, akinek te jössz be.

Nekem pl. a nagydarab mackós srácok jönnek be, akik kicsit izmosak, de inkább puhosabbak. Elég sok srác ír ide, hogy dagadtak és senkinek sem kellenek, pedig nem hiszem, hogy egyedül csak nekem jön be ez a típus.

2013. máj. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Erről van szó.. 17-20. Divat szerint választanak pasit.


Én se szeretem a nagyon kigyúrt pasikat, akik úgy néznek ki, mint a kétajtós szekrény, de a jó testalkatú, jó kiállású, sportos férfiakkal semmi gond nincs. Nagyon vonzó és szexi tud lenni, ha megfelelő személyiség járul hozzá, na meg azért az arcában is van valami ami megfog. Legyen a mosolya, vagy a szeme, lényeg, hogy valami megfogjon.

A macis pasikkal ugyanígy vagyok. Ne legyen nagyon elhízott, de semmi gondom a sörpocakkal és legyen humoros, aki mindig megnevettett, na meg legyen attól még magabiztos kisugárzása. Mert nem számít, hogy nincsen szálkás teste. Szóval tudjon hódítani anélkül is.


Viszont a vékony fiúcskákat nem szeretem. Nekem kell az, hogy látszódjon meg tudna védeni, hogy biztonságban érezzem magam mellett. És egy vékony, cingár gyerek mellett mindent érzek csak ezt nem.


Egyébként ismerek ilyen srácot, mint az utóbbi. És igazán lehengerlő stílusa van, nagyon szimpatikus, igazából tetszik is, de a testalkata nálam hátrányosabb helyzetbe teszi, mert egyszerűen így kevésbé találom vonzónak.

2013. máj. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én a sportosat szeretem.

28/N

2013. máj. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 mmano88 ***** válasza:

A tiniknek nem tudom mi tetszik, de nekem a sportosabb, vagy a mackósabb típusú pasik jönnek be.

24N

2013. máj. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Valaki linkeljen már lehetőleg nő személy hogy neki mi a sportos,vékony,mackós testalkat?
2013. máj. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

NEKEM


ez vékony:


[link]


sportos:


[link]


és ez a mackós, ami nekem nagyon bejön:


[link]

2013. máj. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ma 13:32- és te milyen alkatú lány vagy?
2013. máj. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!