Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az alacsonyak többségének,...

Az alacsonyak többségének, akinek van hája egy kevés (nem vészes), miért mondják neki, hogy vékony vagy pont jó? 158 cm vagyok és 55-56 kg.24/L

Figyelt kérdés

Nyáron legebéztek, mert 50 kg voltam, de most is mondják, hogy jó vagyok így. A hátsóm és a combom nagy maradt, pedig edzettem. Fogytam onnan is, de kevesebbet. A kezeim vékonyak és ezért néznek vékonynak. Most visszahíztam, mert zabáltam és nem csináltam semmit. :( Ismét edzek, végre.

Esetleg azért gebéztek, mert a magyar lakosság nagy része túlsúlyos vagy magukhoz hasonlítanak engem?

Nekem az a szöveg se tetszik, hogy kell háj, hogy a férfiaknak legyen mit fogniuk... Fúj! Inkább izmom, mint hájam legyen...


2011. jan. 14. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
158 cm vagyok 48 kg és messze nem vagyok vékony. az a baj hogy aki alacsony azon minden plusz kg meglátszik. én is amondó vagyok h egy alacsony lány inkább legyen vèkony különben csak tömzsinek látszik.
2011. jan. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is így voltam vele nyáron. A seggem még nagy volt és a munkatársam beszólt, hogy: de ronda gebe lettél. :D
2011. jan. 14. 21:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezekkel ne foglalkozz! Szerintem te körte alakú vagy felül soványabb alul teltebb és bizony elég csúny ha a körte hízik. Szerintem elég sok a 158 centihez az 55-56. Tudom én, bár én magasabb vagyok 165 cm és ehhez vagyok 53 kg és bizony 50 kilóval lennék tökéletes (nem sovány!!!)! Szerintem 50 kilóval te sem lennél gebe, hanem csak karcsú.
2011. jan. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a mnkatársad nő volt akkor irigy, ha férfi, akkor meg a disznókat szereti.Kérdezd meg a szüleidet, tesódat hogy mennyire vagy dagi vagy 50 kilósan szerintük milyen voltál.
2011. jan. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Figyelj egyszerűen csak nézz a tükörbe ha nincsenek problémáid a saját megítéléseddel kapcsolatban itt arra gondolok, h anorexia bulimia nem zavar be akkor látod a helyzetet, h 50 kilóval érezted-e jobban magadat v most! SOHA senkinek ne akarj megfelelni ez a te tested te döntöd el, hogy érzed jól magad! Én is alacsony vagyok és bár engem is gebéznek stb mert bizony én is alacsony vagyok és a barátok ismerősök szerint nincs sok háj rajtam ilyenkor szoktam azt mondani, hogy ha nem tetszik akkor nem kell rám nézni! Ennyi! A lényeg, h akárhány kiló is legyél érezd jól magad ne foglalkozz más emberek véleményével!
2011. jan. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nekem a hasam és combom hízik, ha hízok. A combom fogy le a legnehezebben. Mindenki a kezeimet látja meg először és azért gebéznek le. Esetleg saját magukhoz hasonlítanak, mert az átlag kissé túlsúlyos és az az elfogadott. Akkor se fogok nagy valaggal lenni, ha mások gebéznek. Le fogok fogyni, formásodni, ahogy én szeretném.

Azt sem értem, hogy a férfiak szerint az a jó, ha van mit fogni, de még is a gebéket bámulja meg mind...

2011. jan. 16. 21:15
 7/7 A kérdező kommentje:
Most mértem meg magam az új mérleggel, 54,6 kg vagyok. :) Már haladok a fogyás felé, de nehezen.
2011. jan. 17. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!