Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MINDENKINEK van párja ebben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MINDENKINEK van párja ebben a világban?

Figyelt kérdés

Ti hogy csináltátok?? Tettek a párotokért, vagy a „sors” alakított mindent? :O.. (Úgy értem a tettetek, hogy esetleg megléptétek az első lépést és közeledni kezdtetek.)

17F



2016. jún. 11. 09:26
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Mind hiába :O.. Nem tudok megváltozni csak úgy.. Ennek mélyebb okai is lehetnek.. Régen pld irtó ronda voltam, de most meg a lányok folyton bámulnak és mosolyognak rám.. Mikor elmegyek mellettük van, hogy susorognak, de akkor biztosan valami cikizni valót találtak rajtam :D.. A lányok aranyosak, de biztos vagyok benne, hogy ördögi teremtések :D
2016. jún. 11. 10:01
 12/18 anonim válasza:
18/L Nem mindenki, én most szakítottam majdnem egy hónapja a volt barátommal.
2016. jún. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom a szakítás megviselheti, az embert éppen ezért nem próbálkozok, mert csak 1 tökéletes lány kell, aki életem végéig elég lesz nekem :)
2016. jún. 11. 10:04
 14/18 anonim ***** válasza:
tökéletes lányt nem fogsz találni:D És ez az állandó tökéletességre való törekvés akadályozza meg, hogy legyen barátnőd:D Lehet találsz egy olyan lányt aki külsőre is fullra be fog jönni, és a személyisége is tetszik, de lesz benne is valami ami lehet nem fog bejönni annyira. Nem létezik tökéletes nő, nem létezik tökéletes ember:D
2016. jún. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

a kerdesre valaszolva igen, MINDENKINEK van parja a vilagban, csak sajnos a vilag eleg nagy, igy nem biztos hogy talalkozni is fogsz vele


nekem jelenleg nincs kimondottan parom, de alakul valami...amit tehetsz hogy nem hagyod ki a lehetosegeket, en ugy talalkoztam az illetovel, hogy egy baratnommel elmentunk egy programra amire aznap mondtam igent es azt se tudtam mi az :D

2016. jún. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Aham.. Mindegy, majd a sors megoldja helyettem!
2016. jún. 11. 11:00
 17/18 anonim ***** válasza:
Eh..nekem sincs, de akkor én senki vagyok >< Köszi cica :D Mindegy, úgyis csak cicák kellenek *-* 16/L
2016. jún. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem sincs senkim. :/ Egy lánynak sem vagyok az ideálja...... 19/F
2016. jún. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!