Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mi tortenik a mai vilagban?...

Mi tortenik a mai vilagban? Az ovszer mindenkinek kiszakad. Az esemyn utani tabletta bevetele utan pozitivat tesztel. A fogamzasgatlo nem hat. A spiral mellett meg marad a baba. Regen ilyen nem volt. Mi a hiba?

Figyelt kérdés
2016. máj. 23. 13:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
83%
A felhasználó.
2016. máj. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
73%
Mindenkinek kiszakad? Ne beszélj már baromságokat, egyszer nem szakadt ki a gumi amit használtam...
2016. máj. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
80%

Ezen jót nevettem 1- és :)

De így van.

Nekünk 1x se szakadt ki 2 év alatt....

Aztán 8 év gyógyszer, mégsem lettem terhes!

Valamit igen csak elrontanak. Bár azoknak a 90% nem is védekezett szerintem akiknek " kiszakadt a gumi"

2016. máj. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
69%

Ugye tisztában vagytok vele, hogy rengeteg kérdés kamu, ami pedig nem, az még mindig elhanyagolható százaléka az emberiségnek?!

A kiszakadt gumi jó eséllyel a felhasználó hibája. A spirállal nem sokat tehet az ember. A fogamzásgátlók között pedig van olyan (az egy komponensűek), amik cseppet sem biztonságosak. Velem is ilyet akart szedetni a doki, meg hogy 6 hetente azért teszteljek.. Végül felírattam mással a normálisat.


Szóval a gyakorit nem kell alapul venni, mikor ilyenen gondolkozik az ember.

2016. máj. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
54%
2-es olvasgass a kérdések között, minden második kérdésben állítólag kiszakadt az óvszer vagy gyógyszer mellett lett terhes az illető :-D Nyilván a nagyrésze nem védekezett csak hát azt ciki bevallani.
2016. máj. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
De volt ilyen régen is. A GYK az ami nem volt.
2016. máj. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Sok ilyen kerdes van. Ezert kerdezem. Nekem sosem volt bajom egyikkel sem. A gumi 1 x sem szakadt ki. A spiral jo volt. A tabletta hatott. Akkor jott a baba amikor szerettem volna. Szerettuk volna. Ezert nem ertem mi valtozott vajon.....
2016. máj. 23. 14:20
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt sokan azt hiszik a megszakítás védekezés. Meg a Pharmatex...

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

Ők is azt mondják, védekezés mellett esnek teherbe. Tehát fogalomzavarban vannak. Vagy azok, akik rosszul szedik a gyógyszert. Ők a gyógyszer mellett estem teherbe.

És a spirál. 2 féle létezik. A hormonmentes mellett állítólag tényleg teherbe lehet esni, mert az "csak" gyulladásban tartja a méhet. Ennyi. A hormonos a tuti.


És amúgy régen is volt ilyen, meg ennyi, csak akkor nem verték nagy dobra az emberek...

2016. máj. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
68%

A hiba a te készülékedben van, hogy egyes esetekből általánosítasz. Nyilván senki nem ír ki olyan kérdést, hogy "10 éve nem szakadt ki az óvszer, mi baj lehet?", vagy hogy "rendesen szedem a tablettát és még nem estem teherbe".

Tudod, ha lezuhan egy repülő, az hír, ha biztonságosan landol, az nem hír.

Nem szakad ki mindenkinek az óvszer, hanem azok írnak ki róla kérdést, akiknek kiszakad, vagy akik tabletta mellett esnek teherbe, stb. stb.

Ritka (mint a lezuhanó repülő), de akiknek problémájuk van, azokról hallasz, akiknek meg nincs, azokról nem hallasz. Ennyi a titok.

(A magam részéről 2x volt életemben óvszerszakadás - ezekből nem lett terhesség -, illetve egyszer naptármódszer mellett estem teherbe spontán ovulációból, de tisztában voltunk a "hatékonyságával", így nem volt gond.)

2016. máj. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Ja és természetesen régen is volt ilyen, csak nem volt internet, hogy mindenki elmondhassa a tapasztalatait.
2016. máj. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!