Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Mindegyikőtök azt...

Lányok! Mindegyikőtök azt hiszi, hogy egy egyenjogú világban majd szépen beleülhettek a tutiba és mindenkinek gazdag palija lesz, meg háza, kocsija úgy, hogy nem kell érte tenni semmit, csak kitárulkoznia?

Figyelt kérdés
Minden lány úgy gondolkozik, hogy minek a karrier, meg a vastag fizetés, elég, ha a palim gazdag? Nem jut ám mindenkinek gazdag pasi és a legtöbben egyáltalán nem gazdagok. Olyankor mi lesz? Macskás öregasszonyok lesztek inkább?
2014. dec. 11. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Van házam, munkám, kocsim, és egy csóró pasim.
2014. dec. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
0%
Nálam bejött :3
2014. dec. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Inkább én szeretnék gazdag lenni, senkitől sem függve. Különben is, ha neked tálcán kínálkozna egy gazdag nő, hogy majd kitart, visszautasítanád?
2014. dec. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nem ezt hisszük egyenjogú világnak... én önerőből szeretnék eljutni valahova, nem egy pasi pénzén felkapaszkodni. ha az életemben szép házam, márkás kocsim lesz, azért én is tenni fogok. sokat, mert ilyen téren nagyon független vagyok. az pedig, hogy beleszeretek-e valakibe, teljesen független az anyagi helyzetétől.
2014. dec. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

Na most tegyük félre a tévhiteket. Nincs teljesen egyenjogú világ. Nem is lehet soha. Egyszerűen nonszensz, abszurdum, lehetetlen. Ha lenne, az azt jelentené, hogy teljesen levetkőztük a DNS-ben beelénk kódolt alapvető biológiai különbségeket, ösztönöket, a tudatalattinkat, és többszázezer év kultúráját sikerült nyomtalanul eltüntetni. Ez esetleg a távoli jövőben lehetséges, amikor az emberek már félig androidok leszek, és az agyukat egy racionálisan gondolkodó gép fogja irányítani.


Ha valaki a női egyenjogúságról azt hiszi, hogy akkor az egy matematikai egyenlőség a 2 nem között, az azt jelenti hogy a liberális demagógia teljesen kimosta az agyát.


Ne értsük félre, a világban rengeteg helyen _enyomják_ a nőket, és ezen szerintem is változtatni kell. De a nyugati kultúrában az elmúlt 100 évben sikerült egy olyan politikai célre átalakítani a női egyenjogúság kérdését, ami tévútra vitte az embereket.


Innen fakad a "ha egyenjogúság van, cipelje fel az asszony a 4.-re a hűtőt" meg az olyan kérdések, mint a Kérdezőé. Ez azt jelenti, hogy a médiának a női egyenjogúsággal sikerült túllőnie a célon (mondjuk szándékosan).


Biológialag belénk van kódolva, hogy a férfi (saját testi adottságai folytán) gondoskodik a nőröl, cserébe a nő (saját testi adottságai folytán) gondoskodik az utódról.

Persze mondhatja egy nő is az ellenkezőjét, meg vannak megrögzött feministák is, de a tudatalattijukat ők se csaphatják be.


Ha nem így lenne, az evolúció során kihalt volna az emberi faj. A pár évmillió alatt kialakult DNS meg nem olyan, amit egy évszázad alatt pár megváltozott szokás, elvárás (karrierista nők) felülír.

2014. dec. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül értem el mindent és ezen nem kívánok változtatni. Nem akarok anyagilag függeni senkitől sem.

Az egyenjogúság nem azt jelenti hogy a férfi eltart én semmit sem csinálok. Az pont az egyejogúság előtt volt!!!!

2014. dec. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem erre alapozom. Pontosan ezért tanulok. :)
2014. dec. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Felháborító. Egy igazi nő ellátja magát és jótékonyságból tárulkozik ki mindenkinek.
2014. dec. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%

:-D

25 éves nő vagyok, 20 évesen fogtam saját vállalkozásba, ami a diplomám megszerzésével még jobban fellendült. Saját házam van és 3 kocsim. Elég csak megjelennem valahol, a tekintetek sok mindent elárulnak. Irigység a tetőfokon, a pasik meg hozzám sem mernek szólni, de nem is bánom. :) Szóval nem, nem mindenki gondolja azt, hogy majd gazdag palit talál és nem is mindenki akar gazdag palit. Nekem az, hogy a saját életem felépítettem, sokkal többet jelent.

2014. dec. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha ilyennek látod a nőket, akkor legyél homár. vagy pedig gazdagodj meg és keress egy ilyen nőt. De jó ha 100ből 1 nő él így....
2015. márc. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!