Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha ki nem állhatom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha ki nem állhatom a barátnőm anyukáját?

Figyelt kérdés
Eleinte nem volt ezzel gond. 2 éve vagyunk együtt, ő 20 én 18. Még rosszabbá teszi a dolgot, hogy a barátnőmnek konkrétan az anyja a legjobb barátnője. Ő ezt nem mindig ismeri el, de tényleg így van. Mikor összejöttük és megismertem a szüleit, eleinte még jó is volt, mindig csinált(ak) nekem palacsintát vagy egyéb ételt. Mindig figyelmes volt az anyukája figyelte mit szeretek és úgy csinált mindent. Kinek ne tetszenne ez igaz? :D Aztán egy pár hónap után (lehetett talán fél vagy egy év is, nem tudom pontosan) elkezdett ez engem zavarni. De nem csak ez, én tulajdonképpen külső személykként érzem, hogy a barátnőm sokkal jobban szeretei az anyukáját mint apukáját. Mintha kiközösítenék. Nincs hangja, beleszólása semmibe. Engem ez zavar, hiszen az én családomban apukámé szokott lenni a végső szó. Más is van, állandóan dícsérget anyukája. Zavaró. egyes szám harmadik személyben beszél rólam hogy: ,,Peti hogy megnőtt! Peti milyen erős!" És ezt elmondja. Minden. Egyes. Alkalommal. De nem csak ezt mindenfélét. Apukámnak van egy cége és mindig mondja milyen ügyes apukám stb. stb. Amikor átmegyek hozzájuk, én azért megyek hogy a barátnőmmel legyek. Persze, 10-20-30 percet beszélni belefér a szüleivel, de nem azért mentem. Tudni kell azt is hogy amúgy sem vagyok nagyon beszédes ember. Van, hogy a barátnőm szobájában vagyunk, beszélgetünk, ő meg bejön mond egykét mondatot és ottmarad és néz. Én meg várom mikor megy el de nem megy el. Ki csinál ilyet?! Ilyen dolgok tömkelege történik és nem bírom. Nem szeretek náluk aludni, de nem mondhatom meg a barátnőmnek hogy azért mert ki nem állhatom az édesanyját! Szörnyű. Ha meg odamegyek ideges leszek és esetleg bunkón viselkedek. Ma például nálunk aludtunk, aztán hazakísértem gyalog (utálok gyalogolni, ez egyfajta áldozat volt a részemről), és mikor már majdnem ott voltunk mondta hogy menjek fel hozzájuk a lakásba mert át akar adni valamit. Semmi kedvem nem volt lépcsőzni és kérdeztem hogy ráér-e este (merthogy akkor is találkoztunk volna). Azt mondta nem, kísérjem fel. Kérdeztem hogy kaja-e (merthát 2 órával azelőtt reggeliztem) de nem válaszolt. Gondoltam rendben, felmegyek. Felmentem, ott volt anyukája és túrógombócot csinált nekem. Hát igen. Kiakadtam, mert a barátnőm tudta hogy ha elmondja hogy kaja nem jövök fel. De erőltette. Mellesleg, olyan az anyukája, hogy például csináltunk barátnőmmel túrógombócot itthon egy-két hete és az anyja ezért csinál ilyenkor, nem tudom, talán hoyg megmutassa ő is tud vagy mittudomén. De mindennel ez van. Mindig viszonozni akarják. Tehetősebbek vagyunk jóval mint ők és elvittük barátnőmet valahova nyaralni, rá két hónapra elhívtak engem ők. Ajj. Ja, és visszatérve a gombócos esetre, én felháborodtam és mondtam (nyugodtan) hogy köszönöm, de nem kérek gombócot és megyek haza. De végül rá tudott erőltetni annyit hogy hozzak haza egy_kettőt. Miután hazaértem egy két órával később írtam hogy mikor találkozzunk ma este, erre azt írta hogy ő inkább egyedül megy (oda ahova mentünk volna). Ekkor döntöttem el hogy írok.Még biztos tudnék írni ilyeneket de hosszúra sikerült, bár talán így sem sikerült átadni az egészet. Legyetek szívesek segítsetek! :( nem tudom mit tegyek. Köszönöm

#barátnő #anyós #barátnőm anjya
2016. jún. 11. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Most oszinten mi a bajod az anyjaval?! Szerintem nagyon aranyos es figyelmes (foz rad,dicser stb) Mas csak vagyhat ilyen anyosra. Jobb lenne ha bunkozna? Meg nem lenne veled ilyen kedves? Szerintem amig ilyen kedves ,figyelmes addig egy rossz szavad se legyen.
2016. jún. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy nem sikerült átadnom az érzést... egy ideig nekem sem volt vele gondom, de mikor az ember 10.szerre is azt mondja hogy nem kér enni akkor nem kér. Meg engem valamiért zavar ha ugyanazt a dícséretet elmondják 20szor
2016. jún. 11. 17:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Téged zavar, oké. Csak sajnos a világ olyan, hogy nem minden körülötted forog. Szerintem is rendben van az anyukája. Oké, lehet picit jobban rátok telepszik meg túlgondoskodik titeket, de azért ez még nem gáz. Kamasz vagy, az a baj, ő meg felnőtt. Te még lázadsz. Próbálj felnőni...


A barátnődnek egyre kínosabb lesz ez a kamaszos hiszti, amit művelsz. Ő jóban van az édesanyjával (hurrá, végre valakiről ilyet is lehet olvasni), az édesanyja kedvel téged és elfogad (verhetnéd a segged a földhöz örömödben), csak te vagy ilyen savanyújóska, aki miatt egy vacak túrógombócot nem lehet megenni nyugodtan. Vegyél vissza, mert ha választásra kerül a sor, te fogsz kihullani a rostán, nem az édesanya...

2016. jún. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első kommentelő vagyok,nagyon igaza van a 3#.-nak. Kicsit nézz magadba szerintem,mert a belsőddel problémák vannak. Elég elkényeztetett kölyöknek tűnsz.
2016. jún. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hu bazz én is hasonló helyzetben vagyok. Barátnőm legjobb barátnője a muterja. Anyósom MINDENT a barátnőmmel együtt akar csinálni. Együtt mennek MINDENHOVA. Vágod Átmegyek barátnőmhöz és többet beszélek az anyjával mint bnőmmel. De várjunk a probléma ott kezdődik hogy tudat alatt rettenetesen befolyásolja és rossz párkapcsolati példát lát. Náluk is ez van hogy az apját elnyomja az anyja, és ezért barátnőm is csomószor van hogy rámförmed, meg mintha ő akarna vezetni(persze tudattalanul). No arról nem beszélve hogy barátnőm nem volt ilyen bulizós fajta most meg az anyja totál átnevelte és folyton elakar menni beb@@szni, és persze hogy olyan társasággal akit én nem kedvelek.... :D

Nem tudom hogy mi ez, vagy hogy kéne megoldani de eléggé ordenáré... és mi együtt vagyunk több mint 5 éve, de ez csak az utsó két évben kezdett el megerősödni, de most már elég para. Remélem sikerül neked is valamit kitalálni. :)

2016. júl. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!