Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan vegyem rá magam hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá magam hogy beszéljek az anyukájával? Hogy vegyem rá az anyukáját?

Figyelt kérdés

A történet egyszerű a barátnőm és én szeretnénk együtt aludni végre. (9 hónapja járunk) Az ötlet már hamarabb felvetődött köztünk, kérdezte is az anyukáját (2-3-szor) a barátnőm de mindig az volt a válasz hogy nem. Tudni kell az anyukája eléggé konzervatívan kezeli a kapcsolatunkat. (szabályokat hoz mondjuk érthető sok esetben) Most arra akarom elszánni magam hogy én kérdeztem meg hogy meg engedi-e, viszont eléggé félek oda állni mert ha nem úgy veszi akkor a barátnőm kap majd szidást miattam (ha rosszul sül el akkor az lesz hogy ő küldött rá mert a b.nőm már nem meri kérdezni). A barátnőm támogatta az ötletem addig míg ki nem derült az anyukája számára hogy volt már köztünk nemi aktus. Most fogalmam sincs merjek e kérdezni vagy várjunk még az egésszel. Valahogy nehezen tudom magam rávenni mert tisztelem valahol az anyukájának hogy védi a lányát, viszont szeretném ha tovább léphetnénk a kapcsolatunkban mert mind ketten szeretnénk.

Kérdés1: Hogy vegyem rá magam arra hogy beszéljek a témáról az anyukájával?

Kérdés2: Hogy vegyem rá az anyukáját hogy megengedje hogy a barátnőm velem aludjon?

19\F és 18\L



2015. okt. 4. 04:05
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Öhm, nem akarok nagyon meglepő dolgot mondani, de FELNŐTTEK vagytok...


Azt hittem, két 14 éves gyerek akar ilyet, de hát... Felnőttek vagytok, komolyan...

2015. okt. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Felnötek vagytok. elmentek a saját lakásotokba és együtt alszotok.
2015. okt. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

9 hónap után még nem aludtatok együtt. Ez gáz, nem is kicsit, bár nem miattatok. Két felnőtt ember vagytok, nem összeköltözni akartok, csak együtt aludni. Ez a szülő részéről nem normális reakció.

Itt egyetlen egyenes út van: Oda álltok elé ketten és megkérdezitek. Nem kell kertelni. Vagy inkább nem is kérdezitek. Megmondjátok neki...felnőttek vagytok, nem kell az engedélye!

2015. okt. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1-es tiniként kezel minket ezért a kategória

2-es 19-évesen nincs saját lakásom bármennyire is furcsa + normális amúgy a viszonyuk (nagyából) ezért nem akarok szöktetni

3-as Köszi a választ igen ezt tervezzük viszont mint az egyesnek is írtam tiniként kezel minket. Legutóbbi kérdezésnél kifakadt és elkezdett arról hadpválni hogy ha már együtt alszunk akkor mi lesz a következő egy hónap múlva már össze akarunk költözni vagy mi? Az a baj fél belátni hogy a lánya is felnő és nem képes ezt elfogadni gyerekként kezeli és engem is annak tekint szerintem sokszor.

2015. okt. 4. 14:29
 5/7 A kérdező kommentje:
Ui: Azt is felhozta hogy minek aludnánk együtt ha egy helyen lakunk, ez igaz is viszont egy héten.max 4szer láthatjuk egymást de ha elkezek dolgozni ez csak kevesebb lesz szóval ez is indok.
2015. okt. 4. 14:35
 6/7 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!

az én anyukám sem engedi hogy együtt aludjak a barátommal vagy szeretkezzek vele az ő lakásában.. tudja jól hogy volt már köztünk szexualitás de amig az ő lakásában vagyunk addig muszáj az ő szabályai szerint élni.. persze ha nincs otthon senki vagy máshol vagyunk akkor nincs megtiltva, valamint egy szobában aludhatunk de nem egy ágyban.. ja és mindketten már bőven 20 felett vagyunk :)

Azt akarom közölni hogy szerintem fölösleges megkérdezd mert úgyis NEM lesz a válasz ha hasonlóan gondolkodik mint az én anyukám vagyis csak házasság után szeretkezhetek AZ Ő lakásában

2015. okt. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kevésbbé szól ez a szeretkezésról mert mint tudjuk a régi korok okosságaiból ,,A fsz nappal is áll" (persze ez csak sarkos kifejezés de érthető a lényeg) :D
2015. okt. 4. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!