Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha vonzódom az idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha vonzódom az idősebb ferfiakhoz? (kb.30-45kor)

Figyelt kérdés
19L
2016. máj. 14. 19:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%

Apakomplexus?

Nem gáz,vagyis annyiban igen,az ilyen korú férfiak,nagyrészt csak megakarnak majd dugni.

20 év sok,ritka eset,ha jól működik egy párkapcsolat, ennyi korkülönbséggel.

2016. máj. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
Dehogy. 35 éves férfiként írom ezt :)
2016. máj. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Engem is az idősebb pasik vonzanak. Sokkal jobban szót értek velük és figyelmesebbek, mint akikkel eddig összehozott a sors. (fiatalabbak is és velem egyidősek is voltak) Igaz nem volt még kapcsolatom idősebb férfival, de van 1-2, akikkel elég sokat beszélgetek és teljesen másak. Persze meg kell hagyni a többség tényleg csak megdugni akarja a tőlük 15-20 évvel fiatalabb csajokat, ráadásul sokan úgy próbálkoznak be ezzel, hogy otthon várja a feleség, meg talán 1-2 gyerek is. Szóval..
2016. máj. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
22%

A vonzalommal szerintem semmi baj nincs, de én abba szoktam mostanság belegondolni, hogy bakker, az a pasi sem lehet normális, aki engem akar 40 körül, én meg a fele vagyok kb., szóval ha nem csak megdugni akar, akkor éretlen és megrekedt egy tini szintjén.

Én 40 évesen extra gáznak tartanám, ha huszonéves hapsikat hajkurásznék.

Természetesen az utóbbi pár évben belefutottam pár idősebb fószerbe, és így vontam le a fenti konzekvenciát, most csak továbbadom. :)

2016. máj. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 90-ben született F.. ***** válasza:
36%
A 30 nem gáz, de a 45 már teljesen.
2016. máj. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%
Nem gáz,nekem meg mostanában a fiatalabb lányok jönnek be :) 38F
2016. máj. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 mikeXxX ***** válasza:
28%
Nem gáz csak légyszíves szedj fel egyet hogy ne legyen mindig ez a kérdés itt ! 36f és egyedülálló de nem kell privát !
2016. máj. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve énis rájöttem erre, de nem zavar hiszen mindenhol van kivétel és tudsz találni megfelelő személyt, csak türelem. :) 16/L
2016. máj. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
63%

Nem gáz, hiszen ez apakomplexusra vall, amiről te nem tehetsz (nagy részben akkor jelenik meg ez, ha nevelőapád van, vagy nem volt egy apai személyiségű férfi, amíg gyerek voltál, illetve negatív érzések az apád iránt). 17 vagyok és 3-4 éve 90%ban legalább 5 évvel idősebb volt nálam a férfi. Volt olyan kapcsolatom, ahol a barátom csak 2 évvel volt idősebb nálam (életem legrosszabb döntése volt). Mostani párom 6 évvel idősebb nálam, és nekem még néha ő is gyerekes... Viszont van egy 30on felüli nagyon jó barátom. Támogat a tanulásban, hogy minél több elképzelésemet váltsam valóra.

Összegezve: nem baj ez, de találd meg az értelmeseket.

2016. máj. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%
Meglepően sok ilyen lány van. De engem sem zavar 36 évesen.
2016. jún. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!