Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy állítsam le a barátnőt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Juhász Alex Gábor kérdése:

Hogy állítsam le a barátnőt?

Figyelt kérdés
A sztori hogy miután szakítottam a barátnőmmel,ezzel a lánnyal elkezdtem beszélgetni. Jó volt mert elfeledtette velem az előző kapcsolatomat és nagyon jól elvoltam vele egész nap beszéltünk mivel az osztálytársam. És hát már kezdett átalakulni a dolog. Kezdtünk össze melegedni és már azt beszéltük hogy össze jöjjünk e vagy sem. De ő még bizonytalan volt nem tudom hogy miért. A legtöbb időt suli után és suliban töltöttük ahol ott volt a barátnője ezért jobb esetben 3masba voltunk. És hát a barátnőjéről csak annyi hogy szereti befolyásolni a választottam. Nem veszekedtünk semmi ilyesmiről nem volt szó de egyszercsak így megharagudott és teljesen eltávolodtunk és a 4 hónapos udvarlás szétfoszlott. Most így a sértődés után eltelt 2 hónap és ugye jött az osztály kirándulás ahol én még ugyan azt éreztem amit 2 hónappal ezelött. És meglepetésemre megkérte hogy kenjem be a vízbe átkarolt a lábával és a kezével hogy vigyem. Amikor elaludt átvittem az ágyába hogy ne szídják le hogy ott aludt és azt kérdte aludjak vele. Egyszóval nyomult de semmi szexualitás nem járt a fejembe és az övébe se. Viszont félek hogy a barátnője elrontja mindent a féltékenységével vagy a befolyásával. Valaki ilyesfaja tapasztalat? :c
2016. jún. 11. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:
talán szóba hozhatnád ezt a dolgot a lánynál, lehet hogy ő tudna hatni a barátnőre
2016. jún. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már beszéltem vele de nem hatott semmit sőt, csak rosszabb lett mivel kicsit távolságtartó lett.
2016. jún. 13. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!