Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel egyedül vagyok így,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel egyedül vagyok így, vagy mindenki így van ezzel?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és folyton magányosnak érzem magam és élet kedvem sincs, tudom-tudom az itteniek szerint, aki ezt mondja, az nem teszi meg, szóval csak annyit írok, hogy fura gondolatok is megfordultak a fejemben.

Igazából magamat okolhatom mindenért, ha egy lány közeledett, akkor csak kiakadtam rá és folyton azzal jöttem, hogy nem engem nem szerethet, senki, hagyj engem békén. Valószínűleg ezek a lányok rosszabbul érzik magukat, mint én, amiért csak még jobban emésztődöm.

A magány mikor múlik el?

17F



2016. jún. 14. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Azert csak te tehetsz hogy ne legyenek benned ilyen gondolatok meg hogy engedj kozel magadhoz mast. Te tehetsz azert hogy elmuljon a magany.
2016. jún. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem csak te vagy igy..
2016. jún. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Elégedjetek meg már magatokkal, 17 évesen ideje lenne félretenni ezeket a gyerekes gondolkodásokat... Nem szeret senkii!! MEg akarok halni!! Siránkoztok ahelyett hogy észrevennétek hogy zajlik az élet, fogjátok fel hogy minden jó ha úgy akarod. Menjetek ki a levegőre szívjatok D vitamint, ne LOL-ozzatok a gép előtt és bőgjetek.
2016. jún. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én nem LoL-ozok, hanem olvasok általában.
2016. jún. 15. 08:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is gyakran érzem magam magányosnak. Próbálok ez ellen tenni de nehéz. Vannak napok amikor nagyon nehéz és vannak napok amikor szinte nem is érzem.

Sokat gondolkodtam ezen és arra jutottam, hogy ezen a tizenévesek legnagyobb része átesik. Nem vagy vele egyedül.

Én próbálok kijönni ebből az állapotból. Itt a nyár az iskola stressze 2 és fél hónapig nem nyomja a vállam. Mikor máskor kezdhetném el lerombolni ezt a lelkiállapotot és próbálnék meg újat( egy sokkal pozitívabbat, magabiztosabbat, erősebbet, kedvesebbet) kiépíteni helyette? :)

Sok minden a fejben dől el. Én már eldöntöttem hogy változtatok. Tedd ezt te is. :)

2016. jún. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5

16/L

2016. jún. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!