Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az osztályomban mindenki...

Az osztályomban mindenki csúfol mivel túlsúlyos vagyok. Az egyetlen bartátnőm is elmegy másik iskolába és teljesen egyedül maradok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Persze iskolán kivül is vannak barátaim és velük nagyon sok időt töltök.De egyszerüen nem birom tovább abban az osztályban.Mivel 8 osztályos gimnáziumba járok még 4 évig kell velük egy ostályba maradnom,és a szüleim nem akarjk hogy másik suliba járjak.Itt mindenki csak bánt(lelkileg).Szinte mindennap sírva alszok el,csak egyszerüen úgy érzem hogy végem van, és nem tudom mihez kezdjek...

2016. ápr. 16. 16:06
 1/8 A kérdező kommentje:
*14/L
2016. ápr. 16. 16:07
 2/8 anonim válasza:

Hát önbizalmat kellene valahogy növelni. Igy könnyebb lesz megvédeni magad vagy nem erdekelni.

Nekem is ez volt 10 évig aztán új közegbe kerültem bár tavaly még én is órákat bőgtem. De lettek új szokásaim új viselkedést vettem fel egyes ismerősökkel sokat hülyültem, rájöttek az emberek h nincs bennem szegyenerzet és rádöbbentem hogy fél év alatt nagyon megváltoztak. Ritkán csesztetnek. Bár ahol nem szeretek lenni ott csendes vagyok

Egy mostani oszt. Tarsamnak meg pálinkát adott az apja és az iskolába helyretette azokat akik piszkálták.

De amugy szerintem: Ne vedd mas agybajat magadra, ne szégyelld ki vagy, próbálj ki új dolgokat, öltözz csinosan, a suliba koszonj vidáman azokra akik nem bunkók igy kialakulhat szimpátia, ezek után probalhatsz beszologatni a másiknak (ha egy szinten dagi piszkál akkor vissza tudsz vágni), ne legyél zavarba.

2016. ápr. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kiabi ***** válasza:
61%
Verd meg őket egyesével
2016. ápr. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ajánlom a táncolást, nagyon szépen növeli az önbizalmat és alakot formál. És abban is van valami amit #3 javasol. Mármint rosszindulaton kívül is.
2016. ápr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is eléggé túlsúlyos vagyok és emiatt sokat is piszkáltak az általános iskolában az osztályban sajnos a középiskolában sincs szerencsém de hát megesik az ilyen én túl éltem aztán tavaly elkezdtem járni box edzésre és sok mindenben tapasztaltam javulást! Pl.: az agresszíom is lecsökkent. Ajánlani tudom a box edzéseket. Régen amikor engem piszkáltak vagy vissza szóltam vagy lesz**tam magasról de akkor volt hogy neki mentem valakinek amit mostanra igazából megbántam nem is értem mért foglalkoztam vele.
2016. ápr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akik a súlyoddal viccelődnek azoknak sokkal több problémájuk van mint neked, és ezt csak úgy tudják kompenzálni hogy másokat basztatnak.

Nem kell velük foglalkoznod, mert érzelmileg nulla pszichopaták. Ne érdekeljen az ő véleményük csak a saját értékeidben higgyél.

2016. ápr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%

Siránkozás helyett fogyj le, ennyire egyszerű!


És most nem kell a hormonbajom van-hiszti, mert amellett is lehet normális testsúlyod.


Én is voltam túlsúlyos, de nem nyavalyogtam, hanem nekiálltam sportolni (vívás, úszás, tánc, ami tetszett), és kicsit korlátoztam a kajálást (pl. nem 3 zsömle vacsira, hanem saláta, pl.)

2016. ápr. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem a túlsúly a fő gond hanem a siránkozós személyiséged.

és ha te így érzi jól magad akk maradj túlsúlyos ha mozogsz is mellette, de gyűjts önbizalmat , é szrd le az osztálytársaidat ha ilyen korlátoltak.

2016. ápr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!