Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet finoman visszauta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet finoman visszautasítani egy ölelést?

Figyelt kérdés

ha fiú akar megölelni, de én nem szeretném, de megbántani sem akarom ( csak barátok vagyunk, mindkettőnk részéről)

és ha lehet, akkor nem ugy akarom visszautasítani, hogy megmondom neki


ha esetleg számit valamit, kutyával megyek :D

ez hülyén hangzik, de gondolom értitek mire célzom :D



2016. jún. 14. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha csak barátok vagytok akkor főleg miért nem hagyod hogy megöleljen? elég ciki ha egy ölelést is visszautasítasz főleg neki. bocs erre nem tudok mást mondani. te vagy a lány ugye?
2016. jún. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ez most nagyon ciki lesz, de mindegy :D

szóval még soha nem öleltem meg velem egyidős (+/- 1-2 év) fiút, max akkor, amikor kb egymagasak voltunk :DD

és nekem ez nagyon fura :D


1. miért gondolod cikinek, ha visszautasítom? :O


igen, én vagyok a lány :)

2016. jún. 14. 21:28
 3/8 anonim válasza:
47%
Miért a fiu sokkal magasabb mint te?
2016. jún. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Ha nem akarod megölelni, mondd hogy betek vagy, vagy nem mosakodtál, mást nem nagyon lehet. Ha kutyával mész, mondd azt hogy várjon, mert lepisilte a lábad. Ennek az a veszélye hogy hülyének néz. A legjobb ha ,,beteget'' jelentessz, de azt meg látni.
2016. jún. 15. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3. Durván 25 cm-rel 😃
2016. jún. 15. 13:01
 6/8 anonim válasza:
47%
:D az nem vészes.
2016. jún. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

háát.. :DD


ha te vagy a kisebb, tud frusztráló lenni :DD

2016. jún. 15. 15:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ölelkezés nagyszerű dolog, szerintem nem éri meg visszautasítani :D mi a legjobb fiú barátommal mindig megöleljük egymást, amikor találkozunk (lány vagyok)
2017. máj. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!