Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bunkóság visszautasítani az...

Bunkóság visszautasítani az ölelést és/vagy puszit és kezet nyújtani helyette üdvözlésként?

Figyelt kérdés
2015. aug. 17. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem tartom annak, de nem mindegy, hogy kik és hol teszik ezt. Vannak kötelező protokollok, amiket nem illik felrúgni.

Én nehezem viselem, ha valaki túl közel jön hozzám, belép az aurámba :)

2015. aug. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ah én mindig is utáltam ezt a fajta családi szokásunkat,

puszi itt, puszi ott aztán meg hót nyál az ember pofája.

+ egyszer besz optam mert egy fiatalabb (15-16 éves) rokon leánnyal 1. találkoztam és ugye a szokásos puszi kombót akartam tolni amit az ősök oly buzgón belém neveltek. na ez úgy végződött hogy a lány rémült fejet vágott és fénysebességgel húzódott hátra ahogy felé hajoltam xD áh nem volt kínos :D

a másik: baráti körben sem szeretem ezt a puszilkodós témát a lányokkal. (nem vagyok meleg) nekem tök kínos az egész, amikor gimibe jártunk nem csináltunk ilyet, köszöntünk oszt csáh :D nem is szoktam odamenni, köszönök, ha puszilni akar majd odajön a leány :D legszívesebben velük is kezet fognék az olyan menő és egyszerű +férfias! :D

2015. aug. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!