Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Folytassam ezt, vagy nem kene?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytassam ezt, vagy nem kene?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel ket evig huztuk egymas agyat (en nagyon beleszerettem, egyszeruen azota nem tudok lemondani rola). Osszejottunk par honapja, de szakitottunk, es en teljesen kiborultam, olyan mintha nem tudnek senki irant semmit erezni.

A legjobb baratommal, akivel egy eve vagyunk ilyen jo viszonyban, elotte viszont randiztunk egyszer ketszer, mindenki azt hiszi tobb van koztunk (mindketten osztalytarsak). Het vegen kicsit eldurvult egy buli, mi pedig smaroltunk, nagyon sokszor, meg utana tegnap is ugyanigy. Elvileg egyikunk se erez a masik irant tobbet emiatt, de jo otlet folytatni ezt, vagy vissza kene terelni a kapcsolatot teljesen csak baratsagra? azt kihagytam, hogy a ket srac nagyon joban van.


2016. jún. 15. 18:24
 1/2 anonim válasza:
Pff 😁
2016. jún. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valóban a legjobb barátod, nem biztos, hogy kockáztatnod kéne a barátságotokat egy bizonytalan szerelemért. Lehet, hogy bejönne és örök élet meg egy nap, de lehet, hogy tart 2 hónapig és még a barátságát is elveszted. De nyilván neked kell döntened
2016. júl. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!