Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan folytassam, nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan folytassam, nagyon kéne a tanácsotok?

Figyelt kérdés

Múlt hét pénteken találkoztam egy bulin egy sráccal. Írtam neki facebookon üzit, de csak tegnap este írt vissza hogy ne haragudjak, de eddig elutazott.


Az üzimben ez volt: "Köszi hogy hazakísértél a buli után tök jó volt egyet dumálni" erre visszaírta hogy ne haragudjak hogy pár nap késéssel írt vissza de elutazott és sok dolga volt meg tényleg tök jó volt egyet dumálni.


Hogyan tovább? A srác félénk, és egyik haveromtól azt a tippet kaptam hogy 100% hogy a pasi nem fog kezdeményezni és nekem kell majd ha akark valamit.


Csak nekem még soha életemben nem volt barátom, és nem tudom mi tévő legyek, mit írjak neki vissza üzenetben? mert szeretnék vele ismét találkozni dumálni stb=))


(bulin nem volt csók, két puszival köszöntünk el miután hazakísért, és bulin csak picit simogattuk egymást meg egymáshoz bújtunk)

17/l


2011. ápr. 17. 09:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Msn :)
2011. ápr. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A mai pasik nyuszik! Hajráá! Kezdeményezz!! MINDENT BELE!! Írj neki,hogy miújság, és hogy szeretnél vele még sétálni, dumálni, mert azóta nagyon jó kedved van,mióta hazakisért!!!!!!!!! :)))))))))))
2011. ápr. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!