Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom beszélget egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karen Patricia kérdése:

A barátom beszélget egy lányal közel 1hete, és szeretne talalkozni a lányal. Viszont mi már 2és fél éve járunk, és nem tudom hogyan cselekedjek. Segitcsetek, ti mit tenetek a helyemben?

Figyelt kérdés

#A barátom megcsal #talalkozni akar vele
2016. jún. 18. 08:06
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Már előre féltékenykedsz. Még nem is találkoztak, legalább azt várd ki. Így csak feleslegesen csinálsz konfliktust.
2016. jún. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól hogy a barátod egy lánnyal beszélget még nem csal meg
2016. jún. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Segitcsetek? XD

Hu te sem eszes lány vagy.

Segítsetek neki lécccci léccci....

2016. jún. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem menj el a talira te és lesd meg őket!
2016. jún. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Te meg csald meg egy nyelvtankönyvvel .-.


Na hogy válaszoljak is: Elhiszem hogy féltékenykedsz meg rosszul esik meg mittudomén, de nincs semmi értelme. 1.még nem csalt meg. 2.ha tőle tudod, hogy beszélnek és találkoznának, BIZTOS hogy nem fog vele megcsalni. Nincs ilyen idióta hím a Földön (vagy lehet hogy van, de ne legyen)

2016. jún. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hat szerintem meg úgy van vele, hogy felkeltette az érdeklődését ez a lany, azert akar talalkozni, és egy két tali utan felméri, hogy érdemes e elhagynia teged érte. Én a helyedben meg mondanam neki, hogy figyelj, talalkozzak vele, de akkor engem hagyj, nem akarok én kőzetek allni!
2019. aug. 2. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Talalkozzal** kozetek**
2019. aug. 2. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!