Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy srác, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy srác, aki a volt munkatársam. Nem tudom mit csináljak, várjak vagy cselekedjek?

Figyelt kérdés

Egy nagyon intelligens, vicces, segítőkész és okos srácról van szó, akivel összejöttünk de csak úgy, mondta hogy ne várjak tőle sok mindent, és ez nekem akkor meg is felelt.

Nemrég lépett ki egy rossz kapcsolatból, azt mondta hogy jó kötetlenül együtt lenni valakivel, meg hogy már régóta figyelt. Úgy volt hogy megyek külföldre, de sztornó, itthon maradok. Szeretném jobban megismerni a srácot de nem tudom mit tegyek, amikor pár szót váltunk, akkor rendes, meg mosolyog, és szerintem nagyon cuki.Várjak? Vagy csináljak valamit? Nem akarok semmit sem elrontani. Ő volt az első akivel belementem ilyen kalandba, pedig én nagyon nem ilyen vagyok. Help me!! :)



2016. márc. 8. 16:53
 1/1 Fruzs33 ***** válasza:
Lépjél.
2016. márc. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!