Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit szóltok a férfi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szóltok a férfi sminkhez?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok mit mondtok mert ha ti lányok elfeditek a bőrhibákat akkor mi miért ne.. Legalábbis nekem sok van.. De már sok férfi sminkeli magát úgy tudom és egyenrangú lehetnék mert a lányoknak nagy az elvárások.
2016. jún. 20. 15:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Hát nekem nem nagyon tetszik. Tudom ennek semmi értelme, mert ha a lányok sminkelik magukat, akkor a fiúk miért ne, de akkor is. Ez olyan szokatlan, nem férfias a szememben.
2016. jún. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Egyáltalán nem férfias...ti is előnyben vagytok, mert a borosta is elfed sok mindent. :D de ha van valami nagyon nagy gáz, akkor 1 KIS alapozó belefér,de több nem.
2016. jún. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%
Uristen,nekem van 1 kedvenc instás,aki férfi és rohadt szép sminkeket csinál! Külföldön ezt elfogadták az emberek,MO-n nemtudom,hogy állnak hozzá. Én imádom.18L
2016. jún. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
Na most.Van a férfi és van a nő.Két nagyon eltérő fogalom.Mi ez a hülyeség,hogy ha a nők smineklik magukat,akkor a férfiak miért ne?Honnan jött ez?Megmondjam miért ne?Mert a férfi az legyen férfi.Mi lesz a követkető?Ha a nők szoknyát hordanak a férfiak miért ne?Ha a nőknek műkörmük van a férfiaknak miért ne legyen?Komolyan,a férfiak már kezdenek elnőiesedni,a nők meg elférfiasodni.Bemegyek egy ruha boltba és alig tudom megkülönböztetni a férfit a női részlegtől.Furcsa ez a világ.
2016. jún. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%
Engem nem érdekel. Én nem sminkelek, de ha ő ettől jobban érezné magát akkor csinálja. Persze a sminkelés alatt itt értem az alapozót meg a korrektort, nem a szemfestést meg a rúzst. Mondjuk furcsa lenne nem tagadom, de ha hiszek az egyenlőségben a nemek közt, szóval miért ne:D Amúgy nekem azzal sincs gondom ha egy fiú rúzs meg minden sminkeli magát, de az már inkább zavarna a barátomon, mondjuk hetero fiúk ilyet nem szoktak:D 19l
2016. jún. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Én a sminkelés (tüneti kezelés) helyett azt javasolnám, hogy táplálkozz egészségesen és sportolj.

Akkor nem lesznek bőr gondjaid, amit elfedhess és még szexi is leszel.

2016. jún. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
EZ MÁR ANTIMALEIZMUS XDDDDDD Antifeminizmus
2016. jún. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Nézzétek meg neki az instáját!

2016. jún. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%

én is csak az instás videókat ismerem,ahol a pasik full sminket csinálnak. szerintem undorító és természetellenes. nyilván nem kezdek el sosem utálkozni,egyszerűen tovább lapozok és kész.

de az biztos,hogy nem kéne ilyen pasi,akinek megfordul a fejében is egyáltalán.. a barátomat teljesen hidegen hagyja a sminkelés. egyszer volt az évek során,hogy fotózásra mentünk és pont kijött neki egy piros pattanás. és megkért,hogy valamivel kenjem már le,mert nagyon látszik. kapott rá egy kis korrektort és ennyi. 1x kérte. több nem nagyon férne bele pl ami az instás videókban is van szemsmink stb..

2016. jún. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
[link] [link] Én ilyenre gondoltam :)
2016. jún. 20. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!