Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit szóltok a férfi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szóltok a férfi sminkhez?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok mit mondtok mert ha ti lányok elfeditek a bőrhibákat akkor mi miért ne.. Legalábbis nekem sok van.. De már sok férfi sminkeli magát úgy tudom és egyenrangú lehetnék mert a lányoknak nagy az elvárások.
2016. jún. 20. 15:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
50%
Egy alkalomra gondoltál, mint a videóban vagy a hétköznapokra? Mert esküvőre még azt mondom talán, de hogy a párom sminkelje magát, az nekem sok lenne. Nem tudom elképzelni azt, hogy előveszi az alapozót és elkezdi magát festegetni. Jöhettek azzal, hogy egyenrangúak lennénk (ami korrekt), de a szememben kevésbé lenne vonzó egy ilyen férfi, legyen az akár egy görög félisten. Ha előbújik egy pattanás az arcomon vagy ha folyamatosan jelen lenne, akkor sem használnék rá semmilyen sminket hanem igyekeznék eltüntetni vagy elmennék kozmetikushoz.
2016. jún. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
NEm férfias!
2016. jún. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!