Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus vagyok de hetero...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagyok de hetero párkapcsolatom van. Helyes ez?

Figyelt kérdés

Anyum gyuloli, hogy leszbikus vagyok, nem is hiszi el nekem. Most osszeboronalt egy sráccal,es nagyon orul a fejének. Amugy birom a gyereket jo fej meg minden, de engem a lanyok érdekelnek. Megis megszérettem a sracot es nem akarom megbantani, ahogy azt se szeretném, hogy anyam megbolonduljon, mert mar közel allt hozza.

Szornyu helyzetben vagyok, ez igy senkinek sem jo, főleg hosszu tavon. De nehéz nekem is, hiszen anyam minden lehetséges módon távol akar tartani a lányoktól es a fiuk fele lokni.


2016. jún. 20. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Anyád egy ostoba ember. A fiúnak mond meg, hogy leszbi vagy, tehát ne élje bele magát, és akkor kevesebb az esélye, hogy áldozatnak, bántva érzi magát.
2016. jún. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Pszichológussal vizsgáltasd ki magad, lehet ,hogy kamasz kortól jött elő az érzés. Anyukádnak mond el. A sráccal szakíts.
2016. jún. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Minek ehhez pszichológus?
2016. jún. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
Ha valaki szeret téged, az az anyukád. Annak ellenére, hogy nem értetek egyet, ő az, aki legtovább ott lesz melletted, akkor is, amikor mindenki más otthagy. Össze kell barátkoznotok; tegyetek egymásnak engedményeket; előbb te, aztán erre hivatkozva kérd őt is. Bocsi, de ez nem megy úgy, hogy "mindenki alakuljon hozzám, mert én ilyen vagyok".
2016. jún. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Te életed,te döntésed!
2016. jún. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Pedig minél előbb meg kell mondanod a srácnak hogy mi a helyzet. Úgy korrekt. Azt nem tudom hogy van-e fiú barátod, de az egyiket esetleg megkérheted, hogy játsza el anyudnak a hősszerelmest, csak amíg muszáj. Aztán valamikor anyudnak csak el kell fogadnia hogy a lánya leszbi. 16/L
2016. jún. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
Ember! te döntöd el, hogy kihez vonzódsz!! Szerintem ez nagyon nem helyes :(
2016. jún. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem adj anyukádnak időt míg megemészti a dolgot. A fiúval meg szakíts. Anyud gondolom azért szerezte a pasit mert kétségbe volt esve és úgy gondolta h ha lesz egy pasid akkor másképp fogsz állni a dologhoz. Sajnos sokan nem fogadják el ezt a tényt
2016. jún. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 meggyespupák válasza:
52%
Nem vagy normális, ha leszbikus létedre fiúval jársz. Fúj, de utálom az ilyen embereket... Ne nevezd magad leszbinek!
2016. jún. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!