Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért élvezek el ennyitől?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élvezek el ennyitől? Többi lent!

Figyelt kérdés
Szóval, amikor barátnőmmel együtt vagyunk és mondjuk hozzám bújik vagy megfogjuk egymás kezét ugye merevedik, de veszettül(ezek csak példák). Okés, de(!) egy kis ondó szeret kijönni (folyamatosan, mindig csak egy kicsi). Ez már odáig fajult, hogy direkt 1 mérettel kisebb boxert veszek, teletömöm zsepivel a boxerem, hogy ne "ázzon" át a nadrág. Az pedig mellékes, hogy óránként cserélni kell a zsepiket és elég eltakarni az álló árbócot. Segítsetek légyszi! 14/F

2016. jún. 21. 10:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szoktál önkielégítést végezni?

Ki kéne engedned magadból a feszültséget :)

2016. jún. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Persze, heti 5-6-szor (naponta egyszer), van itthon egy kis konditerem, azon szoktam gyúrni úgymond szóval nem tudom. De nem tudom, mennyire gáz, hogy a lányra verem ki. Ő is 14 éves.
2016. jún. 21. 10:59
 3/17 A kérdező kommentje:
Mármint, hogy rá gondolok miközben foglalkozok magammal.
2016. jún. 21. 11:00
 4/17 anonim ***** válasza:
27%
Nem gáz. Ő nem akar semmit? Vagy ilyenekről még nem beszéltetek? Pl. hogy ő elégítene ki, ő verné ki neked.
2016. jún. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz, ha arra vered ki, akivel együtt vagy? :D Én is hasonlóan vagyok, csak mondjuk nekem azért nem jön ennyi előváladék, de szerintem semmi gond nincs nálad :)

16/F

2016. jún. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

2. Kommentelő: Személy szerint én nem azért vagyok vele, hogy szépen megkúráljam. 14 évesek vagyunk :)

3. Kommentelő: Jó neked :) Pedig 2 évvel idősebb vagy. De én azt nem értem, hogy miért jön ki egyáltalán az előváladék?

2016. jún. 21. 11:06
 7/17 anonim ***** válasza:
27%

Nem is megkúrálásra gondoltam :)

Csak petting. Egymás simogatása itt-ott.

2016. jún. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hát, nem hiszem, hogy bevállalná. A csókolózás "rejtelmeibe" is én avattam be. Meg hát, nem tudom mit szólna hozzá, ha a csúnyáján végigsimítanám az ujjam.
2016. jún. 21. 11:09
 9/17 anonim ***** válasza:
92%
#7: 14 éveseknek még nem kell pettingelni, te állat....
2016. jún. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Az előváladék minden korban van, ne aggódj. Kinek több, kinek kevesebb.

Megint én, 16/F

Ha van valaminkérdésed írj, nyugodtan ;)

2016. jún. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!