Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért élvezek el ennyitől?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élvezek el ennyitől? Többi lent!

Figyelt kérdés
Szóval, amikor barátnőmmel együtt vagyunk és mondjuk hozzám bújik vagy megfogjuk egymás kezét ugye merevedik, de veszettül(ezek csak példák). Okés, de(!) egy kis ondó szeret kijönni (folyamatosan, mindig csak egy kicsi). Ez már odáig fajult, hogy direkt 1 mérettel kisebb boxert veszek, teletömöm zsepivel a boxerem, hogy ne "ázzon" át a nadrág. Az pedig mellékes, hogy óránként cserélni kell a zsepiket és elég eltakarni az álló árbócot. Segítsetek légyszi! 14/F

2016. jún. 21. 10:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

9: pedig ilyen korban szokott kezdődni. Jó ha tudnak valamit a saját és a másik testéről, mielőtt csak úgy beleugranak a szexbe mindenféle tudás nélkül.

Nem vagyok fiatal, de már az én koromban is ment ilyenkor a tipitapi. És nem szex!

2016. jún. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

#11: Mi az,hogy szokott ??? Erre nincs törvény.

Nem 14 évesen kell tudni dolgokat a másik testéről....

És aki normális nevelést kapott, az tudja is.

2016. jún. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
30%

12: nem törvény, nem is úgy értettem azt, hogy "szokott".

De itt úgy írt valaki, mintha ez valami bűn lenne ebben a korban. Pedig elég általános. És 20-30 évvel ezelőtt is az volt.

Egyébként meg a nevelés szerintem nem segít. Nem hiszem, hogy ilyenekről sokan beszélnének, még azok sem, akiknél van felvilágosítás a családban. Azért az nagyon egyéni, hogy kinek mit kíván a teste, lelke.

2016. jún. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
92%
Basszus, TIZENNÉGY éves gyerekekről van szó. Én is tizennégy éves kiskölyök vagyok. Miről beszélünk. A kérdező meg a barátnője valószínűleg HETEDIKESEK, jó esetben NYOLCASIKOSOK. Felfogtad? tényleg állatok vagytok.
2016. jún. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Srácok, 7. osztályos vagyok. Nem fogom letaperolni, oké smárolás közben a s3egg3'ét simizni, mert na... szép kis popsija van. Nem ez a lényeg. Azért a mellét nem kezdem el csak úgy fogdosni, mert elég csúnyán nézne. De most már tudom, hogy ez normális. Csak kicsit sok jön.
2016. jún. 25. 20:09
 16/17 anonim ***** válasza:
Én 22 vagyok megnyugtatlak ez sosem fog változni. Nekem is a mai napig átázik a nadrágom ha randizok egy lánnyal pedig már nem vagyok egy tapasztalatlan típus. Nincs ezzel semmi gond szerintem, téged zavarna (tudom még nem vagy abban a korban ezért inkább azt írom, hogy téged sem fog zavarni) ha egy lánynak tiszta nedves lenne tőled a bugyija :)
2017. jan. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én amikor a baratommal vagyok folyton benedvesedek.Szerintem ez nalatok is normalis :D
2017. jan. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!