Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rendes pasi vagyok. Hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendes pasi vagyok. Hol tudnék olyan nőkkel ismerkedni, akik ilyenre vágynak?

Figyelt kérdés
sajnos sokszor úgy érzem ezért nem kellek a nőknek.
2012. júl. 26. 19:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Eddig ok.

Szeretjük a rendes hapsikat. Legyél kicsit titokzatos, hallgatag, figyelj ránk, hallgass meg. Ha ránk hangolódtál, akkor könnyebben felveszed a fonalat.

2012. júl. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem a viselkedéseddel van a baj, és nem is a jellemeddel, talán egyszer ráébredsz...
2012. júl. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez is igaz, előző. Talán még igazabb, mint az én válaszom. ;)

A baj a vevőállomással van.

2012. júl. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kinek mi a rendes? Relatív.

Másnak könnyen lehet, hogy nem vagy az.


Az én férjemnek gigantikus képernyője van, tényleg azt hiszi, hogy ő fingotta a passzát szelet. Sokan utálják, de velem rendes (:

2012. júl. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz rendes alatt?

Mert ha nem vagy sunyi, hazudozó, csaló, hétpróbás gazember a magánéletedben és nem vagy fent az országos körözési listán, az már nem is rossz kezdésnek.

Olyat keress, akivel közös a gondolkodásmódotok, a véleményetek, ez is szükséges egy párkapcsolathoz, én inkább ezen a vonalon indulnék el.

A "rendes" önmagában kevés. Engem külön kiakaszt, amikor valaki ezzel reklámozza magát, hogy milyen rendes. Ha eltérően gondolkozunk, akkor hiába.

Szóval nem hiszem, hogy azért nem kellettél idáig senkinek, mert rendes vagy.

2012. júl. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm 5/5!
2012. júl. 26. 19:56
 7/12 anonim ***** válasza:

Normális lánynak tartom magam,szintén normális páromat egy társkeresőn ismertem meg.Igaz ez jó régen volt több mint 10éve de gondolom most is vannak fenn rendes emberek csak tudni kell szelektálni és nem árt egy jóadag szerencse sem.

Megpróbálnám a helyedben.Nekem az ilyen diszkós,személyes ismerkedésekkel sosem volt szerencsém, a páromnak sem.

2012. júl. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A társkeresőkről az a tapasztalatom, hogy aki rendes nő, az nagyon hamar elkel. Sokszor olyan hamar, hogy nem is kell ilyen oldalakra regisztrálnia :(
2012. júl. 26. 20:05
 9/12 anonim ***** válasza:

Nincs mit! :)


Hidd el, a nők között is sok olyan van, aki relatíve rendesnek számít, mégsem talál hamar párt.

2012. júl. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
először is! hány éves vaagy? O.o
2012. júl. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!