Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fontos! A bárátnőm elhidegült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos! A bárátnőm elhidegült tőlem Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A barátnőm szerint nem tudunk úgy baromkodni, mint régen, de én sajnos nem emlékszem ezekre a hülyülésekre, és mondt, hogy kevesebbeet is beszélünk, mint régen.

Mivel tudnám elérni, hogy röhögjön, és így tovább, ........???

Ti mivel és hogyan hülyültök a barátnőtökkel ???

Mivel, hogyan nevettetitek meg???

Mikről beszélhetnénk???

Nem szeretném elveszíteni!!!



2014. okt. 27. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább szeresd, sokkal többet érsz el vele, mint bár mely más dologgal.
2014. okt. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 FIVESTAR ***** válasza:
64%

most komolyan azt várod, hogy mi mondjuk meg, hogy te miről beszélgess a barátnőddel? xd

ez enyhén szólva nevetséges..már bocsi

nem csodálkozom ha "elhidegűlt" tőled

2014. okt. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le vele, beszéljétek meg,csak ketten tudtok erre megoldást találni.Vagy lepd meg valamivel( csoki,virág) amit szeret, menjetek moziba.Nem tudom hány évesek vagytok,esetleg kalandpark,kirándulás vagy romantikus séta.
2014. okt. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szeretgetem is, ezzel semmi baj, csak azt mondja, hogy keveset beszélgetünk,...
2014. okt. 27. 21:40
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
MÁR semmit. Rácsesztél fogadd el, lépj tovább, szenvedj aztán majdcsak lesz valahogy.
2014. okt. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki idot es beszeld meg vele, hogyha hianyzol neki majd szol..minnel jobban nyomulsz annal jobban akarna szabadulni abbol a kapcsolatbol. Legalabbis en mindig ugy ereztem. Ha menni akar menjen, ha elhidegult akkor mar mas pasi utan vagyakozik.. keress masik baratnot. Vagy jol erzitek egymas tarsasagaban magatokat, vagy nem,de igy kulon ne poenkodj, siralmas tud lenni.
2014. okt. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 24 a csajom 40 nem nagyon viccelek vele inkább főzök neki vagy bármi ami inkább romantikus vagy wellness vagy valami nem tudom mennyit segítettem de ez sok sok barátnőmnék bevált
2014. okt. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
*barátnőmnél bocs csak gyorsan írtam
2014. okt. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem velem kellene megbeszélned, hanem a barátnőddel. Ha ő nem tudja az értésedre adni, hogy mi az, amit szeretne, akkor komoly bajok vannak a kapcsolattal. Egyébként meg néhány hét és szétesik magától, ha ennyiben hagyod, legalábbis (saját tapasztalatom szerint) ez egy elég komoly intő jel volt a részéről, amire vagy elkezdesz kaparni, vagy vége.
2015. márc. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Töltsetek együtt időt. Szerezzetek új közös élményeket.

Kezdetként erről beszéljetek, hogy hogy éreztek. Tisztázzátok.

Többet ennél csak te tudsz ezen segíteni és a barátnőd.

2017. nov. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!