Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan érjem el? Fontos....

Hogyan érjem el? Fontos. Nagyon sok vélemény, tanács és személyes tapasztalat nagyon jól jönne.

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki megtetszett.

Hogyan tudnám elérni, hogy belém szeressen???

Eddig 2-szer találkoztunk.

Sokat beszélgetünk, Ő is érdeklődik irántam.

Valaki, személyes tapasztalatokat vagy tanácsokat tudna mondani.

17 F



2014. dec. 23. 02:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

hát akarattal nem tudod elérni hogy beléd szeressen.

de tehetsz érte.

velem volt egy fiu aki először csak külsőre tetszett.

azán egszer csak rám irt. és nagyon sokat beszélgettünk . elhivott mindenhova, programokat csináltunk kb minden napra, olyan kedves gesztusai, bókjai voltak amik tényleg éreztem hogy szívből jönnek, és én igy nagyon megkedveltem őt. aztán elutazott 5 napra és éreztem a hiányát hogy hogyha nem látom belehalok. Ekkor jöttem rá hogy én beleszerettem és volt egy majdnem 2 éves kapcsolatunk.

szoval ismerjétek meg jól egymást, meg randizgassatok és ugyis kialakul majd hogy mi lesz. Sok szerencsét!!:)

2014. dec. 23. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Csak a lánynak nagyon tetszett egy másik srác azt hiszem, hogy osztálytársak és csúnyán bánt vele, de a lány rühelli, (azt írta nekem)

A Tesóm röplabda társa ez a lány.

A Tesómnak azt írta régebben (1-2 hónapja), hogy milyen jó testem van meg ilyenek, aztán rá írtam Facebookon (Október 28.-án) és elkezdtünk beszélgetni. A minap pedig azt mondta a Tesómnak, hogy milyen kedves, vicces,figyelmes vagyok.

Nem szeretném elsietni.

2014. dec. 23. 02:56
 3/3 anonim ***** válasza:
A vége azért engem óvatosságra intene! Vigyázz, ne kerülj a barát zónába. Barátkozz vele, persze, de azért mutasd ki az irányába finoman, hogy nem haverkodni akarsz. Nem tolakodóan, mert a másik srác miatt talán még nincs kedve újabb szívügyekhez.
2014. dec. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!