Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek? (...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek? ( Picit hosszabb lesz)

Figyelt kérdés
Szóval 15 éves lány vagyok. Én mindig az a fajta voltam, aki hitt abban, hogy az első csók az különleges lesz. Hogy akit szeretsz azzal összesodor majd az élet, és vele éled le az életed. Igen, szóval kb. 3 éve tetszik , vagy tetszett, vagy szerettem egy fiút. És mindig azt akartam, hogy nekem mindenben ő legyen majd az első. Ezt így gondoltam , csakhogy 15 évesek vagyunk, és elkezdtünk buliba járni. ( a szórakozóhelyen van sok korombeli, nem vagyok oda túl kicsi, mielőtt valaki azzal jönne, hogy nem vagyok odavaló) És abban a buliban láttam egy másik lánnyal smárolni. Hát szarul esett nem mondom. És kicsit kezdem úgy érezni, hogy már nekem is mindegy ezek után. Szóval a fiúról lemondtam, és néha már az sem érdekelne, ha egy idegen fiú csókolna meg, már úgy is mindegy ki lesz az első. Hiszen akit akartam, az már úgy sem lesz. Az érdekelne engem, hogy ti ennek nagy feneket kerítettek régen, hogy kivel legye az első? Vagy az sem érdekel, ha még a nevét sem tudod, a lényeg hogy bulizol, jól érzed magad, és nem számít , hogy most kivel van az első meg ilyenek.

2016. jún. 25. 14:17
1 2 3
 1/22 October15 ***** válasza:
100%

Ne legyél hülye. :) Mármint ennél nagyobb.

12 évesen még totál belefért ez az elgondolás, 15 évesen már nem. Ha 3 év alatt nem tettél semmit az ügy érdekében akkor az nem az ő hibája.. Nem tudom, hogy milyen szron szocializálódik az összes tinilány de: Nem, ha nem beszéltek, nem ismeritek egymást akkor ne fog csak egyszer a semmiből "észre venni".


A kérdés második fele:

Egyrészt az, hogy csókolózott valakivel nem zárja ki, hogy neked bármiben is ő legyen az első. :D Másrészt azt sem, hogy megismerkedjetek 3 év kerülgetés után és legyen belőle valami. De ha mégsem akkor is.. egyrészt nem indokolja, hogy na akkor most aztán minden "elsőt" gyorsan le kell tudni másodszor pedig azt sem jelenti, hogy akkor tökm1, hogy kivel és hol.

2016. jún. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

"már úgy is mindegy ki lesz az első."

Nem mindegy!

Vannak elveid!!!! És ez nagyon szimpatikus dolog! Hidd el, sokkal értékesebb az a lány, akinek az első, de akárhanyadik csókja is érzelmekkel teli és nem egy bulis gagyi csók.

Legalábbis én az ilyen lányokat sokra értékelem, a bulis pi.csákat viszont semmire.

2016. jún. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
15 éves lány vagyok és én is hiszek a sorsban. Számomra is fontos, hogy olyannal történjen meg az első alkalom, aki tényleg fontos nekem. Velem is történt már ilyen csalódás (bár nem buliban) de az érzés hasonlóan rossz lehetett. Hasonló gondolatok jártak a fejemben, de amikor ezekre a gondolatokra sor kerülhetett volna a valóságban rájöttem, hogy ez nem menne. Úgy érzem nem olyan vagyok érzelmileg (és úgy mindenben) mint azok a tipikus korombeli lányok. Nem tudok úgy viselkedni mint ők, hogy iszok/bulizok mert fáj és bárkivel megcsinálok bármit mert csalódtam, de igazából ezt a csalódást is magam miatt élem át, mert nem mondtam el neki az érzéseimet. Szerintem mondd el neki. (Amúgy lehet, hogy a srácnak az csak egy érzelem mentes csók volt.)
2016. jún. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem mindegy :O.. Szerintem keress egy másik jó srácot :3.. Csak van aki még teszik neked :3 és szerelmes leszel belé :3

17F

2016. jún. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem mindegy,azaz nem volt mindegy(azóta már volt barátom,aki nem az első volt csók terén)kivel lesz az első,mert undorító dolog szerintem egy idegennel,akit alig ismerek stb,de nem is kerítettem neki nagy feneket,azzal volt az első csókom akit én először szerettem,még ha ő nem is szeretett viszont,mert ezt akkor is éreztem valahol,és azóta tudom is hogy ő nem szerelemből csókolt meg,utána volt hogy meg fordult a fejembe hogy most emiatt r**anc lennék,de nem bántam meg végülis,nem egy idegennel történt,én szerelemből tettem,és legalább ennyi jutott vele nekem,ha már szerelem nem volt részéről,így aztán kapcsolat sem.
2016. jún. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
50%
Mármint várnék még a csókkal igazi kapcsolatra ha visszamehetnék oda,mert okosabb döntés lett volna,de megbánni nem bántam meg.
2016. jún. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :D

1-es válaszoló, figyelj a fiú egy jó barátom, szóval ismerjük egymást, osztálytársam is volt, és gondolom én mindig csak barát voltam neki. És ezért volt hiába való a rá várakozásom.

Többieknek pedig még annyit, hogy nem csinálnék magamból tinip*csát egy ilyen csalódás miatt. Csak arra gondoltam, hogy pl. legutóbbi buliban is táncoltam vagy mit csináltam egy fiúval , és ha máskor lenne alkalom hogy egy fiúval elvagyok, és csókolózzunk, akkor használjam ki a lehetőséget, mert ez mégsem egy akkora dolog, vagy ne menjek bele, mert valószínűleg neki ez egy a sok közül, és úgy is elfelejt.

2016. jún. 25. 15:03
 8/22 anonim ***** válasza:

#7: " és ha máskor lenne alkalom hogy egy fiúval elvagyok, és csókolózzunk, akkor használjam ki a lehetőséget, mert ez mégsem egy akkora dolog, vagy ne menjek bele, mert valószínűleg neki ez egy a sok közül, és úgy is elfelejt."


NE menj bele!!! Olyan kevés normális lány van, legalább re maradj már az.

2016. jún. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
legalább te*
2016. jún. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 October15 ***** válasza:
100%
Kérdező: És ez min változtat? Léptél az ügy érdekében? nem. Akkor meg? Persze, hogy nem "vesz észre" ha nincs mit észrevenni.. ahhoz csinálni is kell valamit.
2016. jún. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!